Реструктуризація заборгованості за кредитами у ПриватБанку - умови та як скористатися

Погашення за договором реструктуризації здійснюється до 25 числа будь-яким зручним способом

ПриватБанк
Реструктуризація за кредитними картками ПриватБанку

Реструктуризація боргу доступна клієнтам ПриватБанку із простроченою заборгованістю, за якими банк ухвалив відповідне рішення. Розрахунок можливості оформлення реструктуризації проводиться автоматично та не підлягає коригуванню. Про це йдеться на сайті фінустанови. 

Реструктуризація боргу доступна клієнтам ПриватБанку із простроченою заборгованістю, за якими банк ухвалив відповідне рішення. Умови програми реструктуризації – 2022 для власників кредитних карток:

  • Обов’язковий щомісячний платіж.
  • Процентна ставка за кредитом – 1% на місяць від суми залишку заборгованості.
  • Строк дії угоди – до 5 років (у разі відсутності прострочення зобов’язань).

Як оформити

  • Крок 1. Прийміть дзвінок від банку з пропозицією реструктуризації.
  • Крок 2. Підпишіть пакет документів у Приват-24 (за посиланням від банку) або в будь-якому відділенні до кінця місяця.

Розрахунок можливості оформлення реструктуризації проводиться автоматично та не підлягає коригуванню за зверненнями клієнтів. Погашення за договором реструктуризації здійснюється до 25 числа будь-яким зручним способом. 

Реструктуризація за кредитними картками на вимогу споживача під час дії воєнного стану

Реструктуризація боргу доступна визначеним категоріям споживачів (за умови надання необхідних документів), за якими банк ухвалив відповідне рішення. Це вимога Закону України № 3156-IX від 10.06.2023 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей нарахування процентів за споживчими кредитами під час воєнного стану та удосконалення державного регулювання у сфері фінансових послуг».

Критерії доступності реструктуризації

  • Місцем постійного проживання (ПП) або покинутим місцем ПП споживача є територія, включена до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або які тимчасово окуповані РФ.
  • Прострочення за угодою, оформленою до 24.02.2022 року, виникло після 24.02.2022 року.
  • Немає судового рішення, що набрало законної сили, про стягнення зі споживача заборгованості за договором про такий споживчий кредит або відповідне виконавче провадження.
  • За угодою, що розглядається, раніше не проводилася реструктуризація.
  • Споживач звернувся в банк із заявою щодо проведення реструктуризації та документами, які підтверджують належність до однієї з категорій, зазначених у законі.

Перелік підтверджувальних документів відповідно до категорії

  • Категорія 1. Державна та соціальна матеріальна допомога та/або пенсійне забезпечення, благодійна допомога, зокрема і виплачена (надана) міжнародними благодійними організаціями (їх філіями, представництвами), є єдиним джерелом доходу споживача та членів його сім’ї. Перелік документів: Свідоцтво про шлюб (якщо клієнт у ньому перебуває). Один із документів: довідка форми ОК-7, довідка форми ОК-5, довідка про розмір пенсії пенсіонера. У документі повинно бути зазначено інформацію за останні 3 місяці до дати подання в банк. Подати документ потрібно не пізніше ніж через 30 днів після видачі.
  • Категорія 2. Споживач є батьком чи матір’ю багатодітної сім’ї, яка отримує субсидію на оплату житлово-комунальних послуг. Перелік документів: свідоцтво про шлюб (якщо клієнт у ньому перебуває), посвідчення багатодітного батька, довідка про призначення субсидій.
  • Категорія 3. Споживач або член його сім’ї є особою з інвалідністю внаслідок війни відповідно до пунктів 10–16 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а нарахований за 3 місяці до дати подання заяви про реструктуризацію середньомісячний сукупний дохід споживача та членів його сім’ї не перевищує двох мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня року, в якому подано заяву про реструктуризацію. Перелік документів: посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, свідоцтво про народження (якщо особа з інвалідністю є дитиною споживача), свідоцтво про шлюб (якщо клієнт у ньому перебуває), свідоцтво про опікунство (якщо особа з інвалідністю є під опікою споживача), один із документів: довідка форми ОК-7, довідка форми ОК-5, довідка про розмір пенсії пенсіонера. У документі повинно бути зазначено інформацію за останні 3 місяці до дати подання в банк. Подати документ потрібно не пізніше ніж через 30 днів після видачі.

Як оформити

  • Крок 1. Зверніться в банк із заявою на проведення реструктуризації та документами, які підтверджують відповідність вимогам чинного законодавства.
  • Крок 2. Після перевірки документів підпишіть заяву на реструктуризацію. Розрахунок можливості оформлення реструктуризації проводиться з урахуванням виконання всіх умов, передбачених чинним законодавством.

Умови програми

  • Обов'язковий щомісячний платіж – фіксований, 4% від заборгованості за договором на момент переходу на умови реструктуризації, але не менше ніж 100 грн і не більше за залишок заборгованості.
  • Погашення за договором реструктуризації здійснюється до 25 числа будь-яким зручним способом.
  • Процентна ставка за кредитом – 2% на місяць від суми залишку заборгованості.
  • Строк дії угоди – 3 роки з моменту переведення договору на умови реструктуризації (у разі відсутності прострочення зобов’язань).

У Приват-24 запустили продаж eSIM  

Раніше ми писали, що у Приват-24 запустили нову послугу - продаж цифрових SIM-карт мобільного зв'язку. Користувачі можуть підключитися до Київстару та Лайфселл за декілька хвилин, оформивши eSIM прямо у застосунку.  

eSIM (embedded SIM) — це віртуальна SIM-карта, яка виконує ті самі функції, що й фізична, але вбудована безпосередньо в пристрій і активується програмно — без потреби вставляти картку в слот. Вона не потребує окремого фізичного слота в смартфоні, що дозволяє використовувати до 5 eSIM одночасно, поєднувати фізичну SIM із цифровою, а також забезпечує додатковий рівень безпеки: у разі втрати телефону SIM-карту не можна витягнути чи підмінити. Щоб придбати цифрову SIM-карту треба зробити лише кілька кроків:

  • Перейти у сервіс eSIM;
  • Вибрати оператора та тариф;
  • Оплатити карткою та отримати QR-код на електронну пошту, щоб активувати eSIM на смартфоні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube