Конверти замість банок: ПриватБанк пропонує фінансовий інструмент для волонтерських зборів

Українські благодійні фонди та громадські організації тепер можуть впорядковувати збори коштів через Конверти ПриватБанку

Конверт ПриватБанку чи Банка Монобанку
Конверт ПриватБанку чи Банка Монобанку

Українські благодійні фонди та громадські організації тепер мають простий та прозорий спосіб збирати донати від благодійників - Конверти від ПриватБанку для збору коштів на рахунок юридичної особи. Про це 8 травня повідомив ПриватБанк

Підключити Конверти для збору донатів прямо на рахунок юридичної особи можуть клієнти банку - благодійні та громадські організації, які мають КВЕД 88.99 (благодійна діяльність). Запустити збір можна власноруч за декілька хвилин в “Приват24 для бізнесу” в розділі Конверти та ділитися з донаторами платіжним посиланням чи QR кодом збору. Технологія Конвертів дозволяє запускати одразу кілька зборів чи кампаній, не створюючи нові рахунки. Персоналізувати, оновити чи змінити збір можна в адмінці послуги, та відстежувати динаміку, кількість пожертв, мінімальні, максимальні та середні суми донатів. 

Для волонтерів у ПриватБанку працює популярна послуга Конверти для фізичних осіб, яка орієнтована насамперед на потреби приватних благодійників, щоб гуртом збирати кошти на добрі справи, гуманітарні проекти та підтримку ЗСУ. На сьогодні з понад 1 млн відкритих клієнтами Конвертів дві третини - це саме збори волонтерів на допомогу ЗСУ, допомогу військовим та благодійні цілі.

Конверт ПриватБанку як конкурент для Банки Монобанку

На початку 2021 року Моно анонсував новий продукт під назвою “Банка”. Це безпечний цифровий спосіб накопичення та збору коштів за допомогою широкого переліку інструментів, доступних у меню. Ви можете поповнювати її через усі свої картки Моно або запросити друзів приєднатись до вашої ініціативи. При цьому необов'язково, щоб запрошені користувачі були клієнтами цього сервісу.

Переваги сервісу:

  • Збирання за допомогою 3 валют: гривня, долар США та євро. В національній валюті гарантована найбільша відсоткова ставка річних.
  • Можливість робити кастомізовані збори. Тобто ви можете самостійно придумати назву, опис та картинку до збору. У будь-який момент це все можна змінити або видалити.
  • Ви отримуєте право одразу визначитись із сумою накопичення або взагалі не встановлювати верхньої межі. Коли вам знадобляться гроші, то ви можете їх зняти з накопичувального рахунку, навіть якщо ще не досягли кінцевої суми.

Починаючи з 2022 року, коли волонтерський рух став надзвичайно популярним в Україні, на банки Монобанка збирати величезні кошти на допомогу ЗСУ та благодійність.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube