Головна
Україна
Події
07:44, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Близько 240 мільйонів гривень стільки складають збитки внаслідок ракетного удару по Вінниці. Це не враховуючи зруйновані приміщення будинку побуту "Ювілейний" та Будинку офіцерів. Про це повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов, передає Інформатор. У 49 багатоповерхових та 29 приватних будинків вибиті вікна, двері, перестінки, є руйнування дахів. Частина власників проводять ремонт за власний кошт й реєструються в додатку "Дія", щоб отримати компенсацію. "Важливо швидко відновити будинки мирних мешканців. У терміновому порядку замінюємо зірвані вибуховою хвилею дахи. Коштом бюджету встановимо вікна у підїздах. У співпраці з міжнародними фондами допоможемо замінити побиті вікна у квартирах родинам, які зараз у найбільш скрутному становищі. Робимо все можливе, щоб підтримати постраждалих від теракту. Але ніщо не втамує біль тих, хто втратив своїх близьких 14 липня. Цього Вінниця ніколи не пробачить російським нелюдам", - заявив Моргунов. Відомо, що Будинок офіцерів перебуває на балансі Військово-повітряних сил ЗСУ, а у "Ювілейному" деякі приміщення у власності комерційних структур, деякі на балансі облради.Доля цих приміщень вирішується. Всі подробиці ракетної атаки по Вінниці, фото та відео з місця подійУ Вінниці та області15 липняоголосили днем жалоби за загиблими. Також ми писали, що рфвдарила по Вінниці ракетами, які можуть обгинати рельєфи місцевостіта засоби ППО. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Ракетна атака по Вінниці: сума збитків становить близько 240 мільйонів гривень

Читать на русском
Ракетна атака по Вінниці: сума збитків становить близько 240 мільйонів гривень

До відбудови та ремонту залучили міжнародні організації та фонди

Близько 240 мільйонів гривень — стільки складають збитки внаслідок ракетного удару по Вінниці. Це не враховуючи зруйновані приміщення будинку побуту "Ювілейний" та Будинку офіцерів. 

Про це повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов, передає Інформатор.

У 49 багатоповерхових та 29 приватних будинків вибиті вікна, двері, перестінки, є руйнування дахів. Частина власників проводять ремонт за власний кошт й реєструються в додатку "Дія", щоб отримати компенсацію.
"Важливо швидко відновити будинки мирних мешканців. У терміновому порядку замінюємо зірвані вибуховою хвилею дахи. Коштом бюджету встановимо вікна у під’їздах. У співпраці з міжнародними фондами допоможемо замінити побиті вікна у квартирах родинам, які зараз у найбільш скрутному становищі. Робимо все можливе, щоб підтримати постраждалих від теракту. Але ніщо не втамує біль тих, хто втратив своїх близьких 14 липня. Цього Вінниця ніколи не пробачить російським нелюдам", - заявив Моргунов.

Відомо, що Будинок офіцерів перебуває на балансі Військово-повітряних сил ЗСУ, а у "Ювілейному" деякі приміщення у власності комерційних структур, деякі — на балансі облради. Доля цих приміщень вирішується.

Всі подробиці ракетної атаки по Вінниці, фото та відео з місця подій тут. У Вінниці та області 15 липня оголосили днем жалоби за загиблими. Також ми писали, що рф вдарила по Вінниці ракетами, які можуть обгинати рельєфи місцевості та засоби ППО.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.