Головна
Україна
Події
18:24, 14 Липня
Информатор UA

Интро

Російські окупанти вдарили по Вінниці ракетами "Калібр" 3М-14Е. Вага кожної - 1 770 кілограмів. Про це повідомляє міська рада з посиланням на начальника частини піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС Сергія Гайдиша, передає Інформатор. За його словами, ці ракети можуть обгинати рельєфи місцевості, а також уникати відомі ворогу засоби протиповітряної оборони. "Після вилучення і проведення первинної ідентифікації елементів боєприпасів було попередньо встановлено, що ракетний удар був завданий двома ракетами типу "Калібр" маркування 3М-14 е. Вага початкова ракети складає 1770 кг. Довжина ракети - 6 м. 20 см. Бойова частина - 450 кг", - розповів Гайдиш. Загалом по Вінниці випустили чотири ракети, дві з них збили ППО. Нагадаємо, сьогодні рашистиздійснили ракетний обстріл центральної частини міста Вінниця. Зараз відомо про 20загиблих, у тому числі 3 дітей.Кілька десятків людей отримали поранення. Значних руйнувань і пошкоджень зазнали житлові будинки, адміністративні та офісні приміщення. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

РФ вдарила по Вінниці ракетами, які можуть обгинати рельєфи місцевості та засоби ППО

Читать на русском
РФ вдарила по Вінниці ракетами, які можуть обгинати рельєфи місцевості та засоби ППО

Загалом по Вінниці випустили чотири ракети

Російські окупанти вдарили по Вінниці ракетами "Калібр" 3М-14Е. Вага кожної - 1 770 кілограмів. 

Про це повідомляє міська рада з посиланням на начальника частини піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС Сергія Гайдиша, передає Інформатор

За його словами, ці ракети можуть обгинати рельєфи місцевості, а також уникати відомі ворогу засоби протиповітряної оборони. 

"Після вилучення і проведення первинної ідентифікації елементів боєприпасів було попередньо встановлено, що ракетний удар був завданий двома ракетами типу "Калібр" маркування 3М-14 е. Вага початкова ракети складає 1770 кг. Довжина ракети - 6 м. 20 см. Бойова частина - 450 кг", - розповів Гайдиш. 

Загалом по Вінниці випустили чотири ракети, дві з них збили ППО.

Нагадаємо, сьогодні рашисти здійснили ракетний обстріл центральної частини міста Вінниця. Зараз відомо про 20 загиблих, у тому числі 3 дітей. Кілька десятків людей отримали поранення. Значних руйнувань і пошкоджень зазнали житлові будинки, адміністративні та офісні приміщення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.