Головна
Україна
Події
13:53, 14 Липня
Информатор UA

Интро

Російські військові здійснили ракетний обстріл центральної частини міста Вінниця. Зараз відомо про 20загиблих, у тому числі 3 дітей.Кілька десятків людей отримали поранення. Значних руйнувань і пошкоджень зазнали житлові будинки, адміністративні та офісні приміщення. Про це повідомляє Інформатор. Подробиці ракетного удару Окупанти влучили у паркувальний майданчик біля девятиповерхового Будинку побуту "Ювілейний". Як зазначило Командування Повітряних Сил Збройних сил України,близько 11 годин, російські військовізавдали ракетного удару по Вінниці з акваторії Чорного моря. Вони випустили ракети "Калібр" з підводного човна по центру міста, дві ракети знищили сили ППО. За словами голови Національної поліції України Ігоря Клименка, близько 90 постраждалих звернулися за допомогою до медичних закладів, приблизно півсотні з них у важкому стані. "Встановлено, що знищено також приміщення одного із медичних центрів. Поліція у Вінниці розгорнула мобільний пункт для звернень громадян (вул. Замостянська, 37) та відкрила гарячі лінії для пошуку зниклих осіб", - заявив Клименко. Слідчі розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами порушення законів та звичаїв війни, що поєднано з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України). Оновлено.Заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що20 людей загинуло через ракетний удар по місту, серед них троє дітей. 90 людей звернулися про допомогу до медичних закладів. "Триває рятувальна операція", - додав Тимошенко. Станом на 17:30 відомо про 22 загиблі людини.За медичною допомогою звернулася 91 людина, 52 знаходяться у лікарні (з них 4 дитини), у важкому стані - 34.На місці події працюють прокурори, слідчі, екстрені служби та психологи. Тривають пошуки 42-х людей, з якими відсутній зв'язок. Куди звертатись для пошуку рідних, які знаходились у місці прильоту Якщо ваші рідні чи знайомі знаходились у місці прильоту і не виходять на зв'язок, телефонуйте 050-222-03-26 або 59-42-00. Окупанти цинічно вбили немовля,загибла дитина лежить на вулиці у візочку.Її вбила російська ракета, як і інших мирних людей, які сьогодні були у самому центрі міста зранку. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Понад 90 постраждалих і 20 загиблих. Всі подробиці ракетної атаки по Вінниці, фото та відео з місця подій

Читать на русском
Понад 90 постраждалих і 20 загиблих. Всі подробиці ракетної атаки по Вінниці, фото та відео з місця подій

Це черговий терористичний акт

Російські військові здійснили ракетний обстріл центральної частини міста Вінниця. Зараз відомо про 20 загиблих, у тому числі 3 дітей. Кілька десятків людей отримали поранення. Значних руйнувань і пошкоджень зазнали житлові будинки, адміністративні та офісні приміщення.

Про це повідомляє Інформатор

Подробиці ракетного удару

Окупанти влучили у паркувальний майданчик біля дев’ятиповерхового Будинку побуту "Ювілейний". Як зазначило Командування Повітряних Сил Збройних сил України, близько 11 годин, російські військові завдали ракетного удару по Вінниці з акваторії Чорного моря. Вони випустили ракети "Калібр" з підводного човна по центру міста, дві ракети знищили сили ППО. 

За словами голови Національної поліції України Ігоря Клименка, близько 90 постраждалих звернулися за допомогою до медичних закладів, приблизно півсотні з них у важкому стані. 

"Встановлено, що знищено також приміщення одного із медичних центрів. Поліція у Вінниці розгорнула мобільний пункт для звернень громадян (вул. Замостянська, 37) та відкрила гарячі лінії для пошуку зниклих осіб", - заявив Клименко.
Слідчі розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами порушення законів та звичаїв війни, що поєднано з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).
 
Оновлено. Заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що 20 людей загинуло через ракетний удар по місту, серед них троє дітей. 90 людей звернулися про допомогу до медичних закладів.
"Триває рятувальна операція", - додав Тимошенко. 
Станом на 17:30 відомо про 22 загиблі людини. За медичною допомогою звернулася 91 людина, 52 знаходяться у лікарні (з них 4 дитини),
у важкому стані - 34. На місці події працюють прокурори, слідчі, екстрені служби та психологи. 

Тривають пошуки 42-х людей, з якими відсутній зв'язок. 
 
Куди звертатись для пошуку рідних, які знаходились у місці прильоту
 
Якщо ваші рідні чи знайомі знаходились у місці прильоту і не виходять на зв'язок, телефонуйте 050-222-03-26 або 59-42-00. 
  
 

Окупанти цинічно вбили немовля, загибла дитина лежить на вулиці у візочку. Її вбила російська ракета, як і інших мирних людей, які сьогодні були у самому центрі міста зранку. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.