Головна
Україна
Події
07:35, 15 Липня
Информатор UA

Интро

У Вінниці та області 15 липня оголосили днем жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки російських військ по центру міста. За останніми даними, загинули 23 людини, серед них троє дітей. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Вінницьку міську раду. "Сьогодні, 15 липня, у Вінниці та області оголошено день жалоби", - зазначаєтьсяу повідомленні. За інформацією від Вінницької обласної військової адміністрації: 117 осіб звернулося в заклади охорони здоров'я; 23 - загинули (3 дітей). Якщо ваші рідні чи знайомі знаходились у місці прильоту і не виходять на зв'язок, телефонуйте 050-222-03-26 або 59-42-00. "День жалоби...День страшного болю і скорботи...23 загинуло, 3 дітей...Серед яких, 4-річна Ліза. Тіла двох дітей досі не ідентифіковані... Як і 11 дорослих... Мама 4-річної Лізи жива. Вона прооперована. Стан важкий. У лікарнях - 73 постраждалих. 18 - у розшуку зниклих безвісти...Співчуття рідним і близьким загиблих..", - зазначив голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов. Всі подробиці ракетної атаки по Вінниці, фото та відео з місця подій тут. Також ми писали, що рф вдарила по Вінниці ракетами, які можуть обгинати рельєфи місцевості та засоби ППО. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Ракетна атака по Вінниці: 15 липня оголосили днем жалоби за загиблими

Читать на русском
Ракетна атака по Вінниці: 15 липня оголосили днем жалоби за загиблими

Загалом по Вінниці випустили чотири ракети, дві з них збили ППО

У Вінниці та області 15 липня оголосили днем жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки російських військ по центру міста. За останніми даними, загинули 23 людини, серед них – троє дітей.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Вінницьку міську раду.

"Сьогодні, 15 липня, у Вінниці та області оголошено день жалоби", - зазначається у повідомленні. 

За інформацією від Вінницької обласної військової адміністрації:

  • 117 осіб звернулося в заклади охорони здоров'я;
  • 23 - загинули (3 дітей).

Якщо ваші рідні чи знайомі знаходились у місці прильоту і не виходять на зв'язок, телефонуйте 050-222-03-26 або 59-42-00. 

"День жалоби...День страшного болю і скорботи...23 загинуло, 3 дітей...Серед яких, 4-річна «сонячна» Ліза. Тіла двох дітей досі не ідентифіковані... Як і 11 дорослих... Мама 4-річної Лізи жива. Вона прооперована. Стан важкий. У лікарнях - 73 постраждалих. 18 - у розшуку зниклих безвісти...Співчуття рідним і близьким загиблих..", - зазначив голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов. 

Всі подробиці ракетної атаки по Вінниці, фото та відео з місця подій тут. Також ми писали, що рф вдарила по Вінниці ракетами, які можуть обгинати рельєфи місцевості та засоби ППО.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.