Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За проголосували 279 нардепів
У середу, 23 вересня, Верховна Рада прийняла антиолігархічний Закон № 5599 про запобігання загроз національній безпеці, пов'язаних з надмірним впливом осіб, які мають значний економічну або політичну вагу в суспільному житті. За документ у другому читанні проголосували 279 народних депутатів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Верховної Ради .
Закон передбачає створення реєстру олігархів, визначення порядку включення їх до спеціального реєстру і наслідків такого включення.
Також для держслужбовців впроваджується декларування контактів з особами, включеними до цього реєстру.
У документі прописано, що визначення олігархів - це прерогатива РНБО, яку очолює глава держави Володимир Зеленський.
Ті, які потрапили до реєстру олігархи будуть зобов'язані подавати електронну декларацію нарівні з чиновниками. Їм заборонять фінансувати партії і брати участь у великій приватизації.
Підсумки голосування:"Слуга народу" - 229 "за", "За майбутнє" - 18, "Довіра" - 15, "Голос" - 11, позафракційні - 6.
Парламентарі розглянули законопроект за скороченою процедурою, що викликало обурення в опозиції. Нардепи опозиційних партій навіть спробували блокувати трибуну парламенту.
Зазначимо, між першим і другим читанням народні депутати внесли до нього більше 1,2 тисячі поправок.Незважаючи на це, в другому читанні документ ухвалили за прискореною процедурою.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав все, що потрібно знати про законопроект про олігархів і як в Україні будуть стежити за їхніми контактами .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .
Фото: Liga.net