Половину з усіх правок до законопроєкту про мобілізацію внесли нардепи від фракції "Слуга Народу"
Після внесення правок до законопроєкту про мобілізацію Верховна Рада розпочинає підготовку до його розгляду у другому читанні. Загалом в документ було внесено понад 4 тисячі правок, більшість з яких - від нардепів зі "Слуги народу". На другому місці за кількістю внесених правок в проєкт закону - партія "Голос".
Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк. За його словами, вже у вівторок, 27 лютого, Комітет нацбезпеки, оборони та розвідки починає розгляд й підготовку до другого читання. До законопроєкту про мобілізацію подали понад 4 тисячі правок, з них:
Також Железняк зібрав топ-10 депутатів, які подали найбільшу кількість правок в законопроєкт щодо мобілізації. У списку:
7 лютого Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію. За це рішення проголосували 243 депутати.
Документ, зокрема, пропонує змінити порядок проведення призову. У проєкті закону також містяться норми щодо зміни правила виїзду військовозобов'язаних за кордон, стосовно надання "броні" від призову для українців, щодо дозволу надсилати повістки через електронний кабінет, про зниження призовного віку до 25 років, обмеження для ухилянтів і не тільки.
Однак через велику кількість дуже спірних норм його ухвалення затягнулося. Скоріше за все, за цей закон у другому читанні проголосують у березні. Через велику кількість правок наразі невідомо, яким буде остаточний текст закону. Ймовірно, він буде значно відрізнятися від першого варіанту.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Долучайтеся до нашої розмови з українським політологом Андрієм Золотарьовим, де ми обговоримо, як смерть Олексія Навального може негативно вплинути на Україну у майбутньому. Також розглянемо можливі дії прихильників опозиціонера. Приєднуйтесь до перегляду, щоб дізнатися думку експерта.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.