“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Зараз підприємство повертається до роботи в штатному режимі.
Державне підприємство "Медичні закупівлі України" відновило свою роботу. Держпідприємство отримало фінансування, але тільки на 4-5 місяців.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу ДП"Медзакупівлі України".
"З радістю повідомляємо, що ситуація з фінансуванням ДП "Медичні закупівлі України" поступово вирішується. Бюджетні асигнування для оновлення нашої роботи були відкриті 14 січня 2021 року. Це тимчасове рішення, оскільки ліміти були розраховані лише орієнтовно на 4-5 місяці функціонування підприємства. Ми відновлюємо нашу діяльність, була зупинена у зв'язку з відсутністю фінансування", - йдеться у повідомленні.
Зараз підприємство повертається до роботи в штатному режимі.
Нагадаємо, на початку січня в держпідприємстві заявили,що їхня робота була припинена через відсутність фінансування. ДП тоді звернулося до Кабінету міністрів і Міністерства охорони здоров'я.
Через те, що робота підприємства була заблокована, "Медзакупівлі" не могли приймати і розвозити товари. Це стосувалося ліків і медвиробів, закуплених за державними програмами Міністерства охорони здоров'я. Під загрозою також була робота системи MedData.
Також Інформатор писав, що в Україні пацієнти з COVID-19 і з підозрою на нього можуть отримати безкоштовний пакет послуг і стаціонарну медичну допомогу.В середньому на одного пацієнта витрачають 45 тисяч гривень.
Відзначимо, в Україні до первинної медичної допомоги додали скринінгове обстеження.Крім того, в Україні запустили дашборда про наявність ліків для боротьби з COVID-19 в аптеках і лікарнях.