"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
В Україні будуть стежити за постачанням якісної вакцини
В Україні не буде чорного ринку вакцини від COVID-19. Також до країни не будуть поставляти російську вакцину.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Інтерфакс-Україна" .
"Чорного ринку вакцин від COVID-19 не повинно бути, всі вакцини повинні відслідковуватися", - розповів Віктор Ляшко, головний санітарний лікар.
Також він додав, що Україна не буде закуповувати російську вакцину від COVID-19.
"Постачання російських препаратів до України заборонене. Ми не завозимо жодного російського препарату, а вакцина - це імунобіологічний препарат", - сказав Віктор Ляшко.
За його словами, Україна розробляє національний план вакцинації від COVID-19, який буде враховувати як безкоштовне отримання вакцини в рамках ініціативи COVAX (8 млн доз), так і закупівлі вакцин (32 млн доз).
"Ми повинні розуміти, що 20 млн осіб вакцинувати не просто. До того ж вакцина відразу не прийде", - сказав він.
Вакцинація в Україні залежить від зберігання і транспортування вакцин. До слова, вивчаються різні варіанти транспортування вакцини. Все залежить від температурного режиму: від може бути нижче мінус 70 градусів, нижче мінус 20 градусів і режим від мінус 2 до плюс 8 градусів Цельсія.
"Ми зараз зараз вивчаємо можливості, скільки вакцини може прийти в Україну, і скільки ми можемо прийняти. Для цього ми вивчаємо можливості складів національних і всіх приватних структур, скільки ми можемо прийняти, завезти і поставити до холодильника", - розповів Віктор Ляшко.
Ляшко зазначив, що "до початку лютого все буде готово до прийому вакцини і початку вакцинації".
Вакцинуватися від COVID-19 першочергово будуть більш 402 тис. медпрацівників, в другу чергу вакцинуватися будуть військовослужбовці, які беруть участь в ООС (близько 41 тис. осіб), працівники соціальної сфери і соцпрацівники (156,871 тис. осіб), люди старше 60 років (9,987 млн осіб), вчителі та працівники освіти (понад 1,428 млн осіб), працівники критично важливих структур держбезпеки, зокрема службовці держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції, Нацгвардії, СБУ, збройних сил, МВС (всього понад 57- тис. осіб), особи, що знаходяться в місцях позбавлення волі, слідчих ізоляторах, а також працівники цих установ (65,839 тис. осіб), особи від 18 до 59 років з супутніми захворюваннями, що знаходяться в групах ризику щодо розвитку ускладнень від COVID-19 (більш 6,37 млн осіб), а також інші особи, які перебувають в групах ризику (1,716 млн осіб).
Інформатор нагадує, що в Україні за останню добу 11 590 нових випадків COVID-19.
Також ми писали про те, що в МВС закликають не купувати ліки і «вакцини» в інтернеті .