У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
У регіонах російської федерації триває комплектування добровольчих батальйонів
Указ президента російської федерації від 25 серпня про збільшення чисельності російської армії з січня 2023 року, навряд чи призведе до значного збільшення бойової сили рф найближчим часом. Документ вказує на те, що путін не планує віддавати наказ про масову мобілізацію.
Аналіз від американського Інституту вивчення війни – у матеріалі Інформатора.
Указом путіна з 1 січня 2023 року номінальна чисельність Збройних сил росії збільшується на 137 тисяч осіб з 1 013 628 до 1 150 628 осіб. Російська армія прагне відшкодувати втрати від свого вторгнення в Україну. Оголошення щодо відносно скромної (проте, ймовірно, все ще недосяжної) цілі збільшення кінцевої сили переконливо свідчить про те, що путін як і раніше рішуче налаштований уникнути повної мобілізації.
За прогнозами аналітиків, навряд чи Кремль сформує достатні сили для досягнення кінцевої чисельності понад 1 150 628 солдатів, як це передбачено указом. Російська армія історично не досягала цілей щодо кінцевої чисельності. Наприклад, у 2022 році перед повномасштабним вторгненням росії в Україну в ній було лише близько 850 000 військовослужбовців дійсної служби.
росія може використати осінній призов у жовтні 2022 року, який має залучити близько 130 тисяч осіб, щоб поповнити втрати. Вони, як повідомляється, обчислюються десятками тисяч убитих і важкопоранених. Крім того, Кремль може використати додаткову силу, щоб офіційно включити до російської армії сили так званих "Л/ДНР" або нові російські добровольчі підрозділи, які формально не є частиною російської армії.
Ситуація на фронті
Російські війська здійснили обмежені наземні атаки на північний захід і північний схід від Слов’янська. Загарбники продовжили наземні атаки на північний схід і південь від Бахмута. Також вони намагалися просунутися на північ з району Горлівки та здійснили наземний наступ від Травневого. Окупанти здійснили обмежений наземний удар по північно-західній околиці Донецька.
У Генштабі України заявили, що російські війська намагалися просунутися з Пісків на Первомайське. Військові рф здійснили обмежений наземний штурм на північний захід від Харкова. Крім того, вони відступили після спроби невдалого наступу поблизу Петрівки. Загарбники здійснили обмежені наземні наступи на північному заході Херсонської області, але безуспішно.
Ключові висновки аналітиків: