«Прометей» в гостях обіграв «Дніпро» у другому матчі півфіналу плей-офф Суперліги

Клуб з Кам'янського зрівняв рахунок у півфінальній серії.

«Дніпро» не зміг закріпити успіх і на своєму майданчику програв другий матч півфінальної серії, дозволивши «Прометею» зрівняти рахунок за перемогами. Важливий внесок в успіх «Прометея» вніс Ілля Сидоров, який набрав за матч 28 очок.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У неділю, 30 травня, відбувся другий поєдинок півфінальної серії плей-офф між «Дніпром» і «Прометеєм». В першому матчі «Дніпро» здобув непросту перемогу і мав намір у другому домашньому матчі закріпити успіх. У минулому матчі один з лідерів «Прометея» Рашад Он отримав травму і, швидше за все, не допоможе команді в матчах плей-офф.

У «Дніпра» матч початку та ж п'ятірка, що і в першому поєдинку з «Прометеєм». Петров вивів команду гостей вперед. В атаці у відповідь Террелл зрівняв цифри на табло. «Прометей» повів 6: 2, а Сидоров дальнім кидком додав в скарбничку клубу з Кам'янського ще три очки. За рахунку 2:11 тренер «Дніпра» взяв тайм-аут. Пауза в грі пішла на користь «Дніпра», скоротив відставання до шести очок. Однак «Прометей» продовжував утримувати лідерство і виграв першу чверть 24:20.

На початку другої десятихвилинки команди обмінялися точними дальніми кидками Шунделя і Лукашова. «Прометей» зробив ривок, збільшивши відрив до восьми очок, а потім і до одинадцяти. Але до середини чверті «Дніпро» скоротив відставання до трьох балів. «Дніпро» так і не зміг наздогнати суперника, і до кінця першої половини матчу «Прометей» лише збільшив різницю в рахунку до десяти очок. Примітно, що за 20 хвилин ігрового часу сьогоднішнього матчу «Прометей» заробив всього на 6 очок менше, ніж за весь перший поєдинок з «Дніпром».

Після перерви Стефенс додав ще два очка до переваги команди гостей. На 4-й хвилині третьої чверті «Прометей» вів + 16, а через хвилину - вже 20 очок. «Дніпро» зробив ривок і відіграв 9 балів, але потім припустився кількох втрат і перед заключною чвертю поступався 64:78.

Санон подолав рубіж в 20 набраних балів, скоротивши відставання «Дніпра» до семи очок. Тимофієнко і Террелл відзначилися точними дальніми кидками, і за 4 хвилини до кінця основного часу матчу команди розділяла відстань в 4 очки. Напруга на майданчику росло, адже кожна помилка могла стати фатальною. Гравець «Дніпра» Купер двічі промахнувся з дальньої дистанції, і за півтори хвилини до фінальної сирени гості вели +8. Сидоров закинув з-за дуги, остаточно поховавши надії «Дніпра» на камбек. За рахунку 1: 1серія переїжджає на майданчик «Прометея», де команди проведуть два поєдинки.

• «Дніпро» - «Прометей» 85:98 (20:24, 27:33, 17:21, 21:20), рахунок в серії 1: 1.

«Дніпро» і «Прометей» наступний поєдинок проведуть у Кам'янському 2 червня. А 31 травня свій третій матч зіграють «Запоріжжя» і «Київ-Баскет». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Челсі» у фіналі Ліги чемпіонів і «Вільярреалу» у фіналі Ліги Європи,про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.