“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Сервіс збираютьс “навчити” не лише українському та англійському обслуговуванню, але й суржику та сленгу
ПриватБанк збирається створити власний сервіс на базі штучного інтелекту, який буде схожий на ChatGPT Для цього вже шукають розробників, які могли б з цим допомогти.
Про це повідомляє видання ITC. У фінустанові хочуть, щоб сервіс відповідав клієнтам у чаті та допомагав у вирішенні різних питань.
Відомо, що журналісти отримали відповідний документ, який свідчить про наміри почати обслуговування за допомогою ШІ. Серед умов – автоматизація обслуговування та низка дрібних завдань та вимог.
Крім того, ШІ має автоматично ідентифікувати мову. Сервіс збираютьс “навчити” не лише українському та англійському обслуговуванню, але й суржику та сленгу.
Банк також планує, щоб сервіс опрацьовував запити оперативно та видавав не шаблонну інформацію, а відповіді, які будуть індивідуальними для кожного клієнта. Крім того, ШІ має дотримуватися етичних норм, чинного законодавства, а також забезпечувати конфіденційність.
Серед іншого, ПриватБанк хоче, щоб віртуальний помічник мав належну документацію та доступ до технічної підтримки для розробників і адміністраторів. Також він повинен бути гнучким і постійно навчатися задовольняти потреби клієнтів банку.
З розвитком високих технологій та комп'ютерного мислення світ довкола якісно змінюється. Зміни ці спершу працюють на нас, але згодом ситуація може докорінно змінюватись. Адже програми штучного інтелекту вчаться думати швидше, глибше і точніше, та з часом можуть замінити людину багато в чому. Серед професій, які може замінити ШІ – консультанти, бухгалтери, журналісти, юристи, водії, медпрацівники, вчителі тощо.
Також компанія OpenAI, яка створила популярний чат-бот ChatGPT, зробила загальнодоступним GPT-4. Це - більш потужна та удосконалена версія штучного інтелекту. Доступ до розробки з 6 липня отримали усі клієнти, які використовують платну версію ChatGPT.
Раніше Інформатор повідомляв, що Ілон Маск планує створити роботизовані кінцівки, якими можна було б керувати за допомогою спеціального чіпа у мозку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.