«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Сервіс збираютьс “навчити” не лише українському та англійському обслуговуванню, але й суржику та сленгу
ПриватБанк збирається створити власний сервіс на базі штучного інтелекту, який буде схожий на ChatGPT Для цього вже шукають розробників, які могли б з цим допомогти.
Про це повідомляє видання ITC. У фінустанові хочуть, щоб сервіс відповідав клієнтам у чаті та допомагав у вирішенні різних питань.
Відомо, що журналісти отримали відповідний документ, який свідчить про наміри почати обслуговування за допомогою ШІ. Серед умов – автоматизація обслуговування та низка дрібних завдань та вимог.
Крім того, ШІ має автоматично ідентифікувати мову. Сервіс збираютьс “навчити” не лише українському та англійському обслуговуванню, але й суржику та сленгу.
Банк також планує, щоб сервіс опрацьовував запити оперативно та видавав не шаблонну інформацію, а відповіді, які будуть індивідуальними для кожного клієнта. Крім того, ШІ має дотримуватися етичних норм, чинного законодавства, а також забезпечувати конфіденційність.
Серед іншого, ПриватБанк хоче, щоб віртуальний помічник мав належну документацію та доступ до технічної підтримки для розробників і адміністраторів. Також він повинен бути гнучким і постійно навчатися задовольняти потреби клієнтів банку.
З розвитком високих технологій та комп'ютерного мислення світ довкола якісно змінюється. Зміни ці спершу працюють на нас, але згодом ситуація може докорінно змінюватись. Адже програми штучного інтелекту вчаться думати швидше, глибше і точніше, та з часом можуть замінити людину багато в чому. Серед професій, які може замінити ШІ – консультанти, бухгалтери, журналісти, юристи, водії, медпрацівники, вчителі тощо.
Також компанія OpenAI, яка створила популярний чат-бот ChatGPT, зробила загальнодоступним GPT-4. Це - більш потужна та удосконалена версія штучного інтелекту. Доступ до розробки з 6 липня отримали усі клієнти, які використовують платну версію ChatGPT.
Раніше Інформатор повідомляв, що Ілон Маск планує створити роботизовані кінцівки, якими можна було б керувати за допомогою спеціального чіпа у мозку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.