Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Кому з фахівців пора здобувати інше ремесло через розвиток програм штучного інтелекту
З розвитком високих технологій та комп'ютерного мислення світ довкола якісно змінюється. Зміни ці спершу працюють на нас, але згодом ситуація може докорінно змінюватись. Адже програми штучного інтелекту вчаться думати швидше, глибше і точніше, та з часом можуть замінити людину багато в чому.
Інформатор проаналізував, спеціалістів яких професій вже незабаром може витіснити ШІ. В переліку опинились всім відомі, поширені та популярні!
Чат-бот ChatGPT, що також працює на основі ШІ, дав поради, як бути професіоналам в цих обставинах. Простими словами, слід постійно підвищувати власну кваліфікацію, щоб досягти високого профрівня. Тоді ніби є шанс, що вас все ж таки не замінять на робота. Також важливим є рівень та якість комунікації з колегами, відзначив ШІ.
Важливо бути мультифункціональним спеціалістом, який не боїться освоювати нові знання та розширювати навички в межах та за межами галузі, якою ви займаєтесь. В кінцевому результаті бот дійшов висновку: не слід боятися змінити професію! Ніби на щось натякнув, чого вже там :)
Раніше ми вже пояснювали, що таке ШІ, та в чому полягає різниця між ним та нейронними мережами, які останнім часом стали надпопулярними. Нейронна мережа та штучний інтелект тісно пов’язані, втім відмінність все ж є.
Полягає вона в тому, що штучний інтелект є широкою галуззю, тоді як нейронні мережі - це один з підходів до створення штучного інтелекту. Простими словами, штучний інтелект - широка галузь комп’ютерних наук, нейронка - інструмент на базі цих знань.
Раніше Інформатор вже писав про те, як нейромережа уявляє українські міста в образі жінок. Ми також розповідали про ТОП нейронок для роботи з візуальними зображеннями.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.