"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Кому з фахівців пора здобувати інше ремесло через розвиток програм штучного інтелекту
З розвитком високих технологій та комп'ютерного мислення світ довкола якісно змінюється. Зміни ці спершу працюють на нас, але згодом ситуація може докорінно змінюватись. Адже програми штучного інтелекту вчаться думати швидше, глибше і точніше, та з часом можуть замінити людину багато в чому.
Інформатор проаналізував, спеціалістів яких професій вже незабаром може витіснити ШІ. В переліку опинились всім відомі, поширені та популярні!
Чат-бот ChatGPT, що також працює на основі ШІ, дав поради, як бути професіоналам в цих обставинах. Простими словами, слід постійно підвищувати власну кваліфікацію, щоб досягти високого профрівня. Тоді ніби є шанс, що вас все ж таки не замінять на робота. Також важливим є рівень та якість комунікації з колегами, відзначив ШІ.
Важливо бути мультифункціональним спеціалістом, який не боїться освоювати нові знання та розширювати навички в межах та за межами галузі, якою ви займаєтесь. В кінцевому результаті бот дійшов висновку: не слід боятися змінити професію! Ніби на щось натякнув, чого вже там :)
Раніше ми вже пояснювали, що таке ШІ, та в чому полягає різниця між ним та нейронними мережами, які останнім часом стали надпопулярними. Нейронна мережа та штучний інтелект тісно пов’язані, втім відмінність все ж є.
Полягає вона в тому, що штучний інтелект є широкою галуззю, тоді як нейронні мережі - це один з підходів до створення штучного інтелекту. Простими словами, штучний інтелект - широка галузь комп’ютерних наук, нейронка - інструмент на базі цих знань.
Раніше Інформатор вже писав про те, як нейромережа уявляє українські міста в образі жінок. Ми також розповідали про ТОП нейронок для роботи з візуальними зображеннями.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.