"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
GPT-4 - це більш удосконалена версія штучного інтелекту
Компанія OpenAI, яка створила популярний чат-бот ChatGPT, зробила загальнодоступним GPT-4. Це - більш потужна та удосконалена версія штучного інтелекту. Доступ до розробки з 6 липня отримали усі клієнти, які використовують платну версію ChatGPT.
Про це йдеться у блозі компанії. Зазначається, що доступ до ШІ для нових клієнтів компанія планує відкрити до кінця липня, а згодом розпочати підвищення лімітів доступності "в залежності від доступності обчислень".
"З березня мільйони розробників запросили доступ до API GPT-4, і асортимент інноваційних продуктів, що використовують GPT-4, зростає з кожним днем", - йдеться в повідомленні OpenAI.
Компанія також оголосила, що робить загальнодоступними API-інтерфейси GPT-3.5 Turbo, DALL E і Whisper. Фахівці компанії працюють над безпечною можливістю тонкого налаштування для GPT-4 та GPT-3.5 Turbo. Ця функція буде доступна пізніше цього року.
OpenAI випустила GPT-4 в березні цього року. За даними розробників, відмінність між GPT-4 і його попередньою версією GPT-3.5 є невеликою, якщо ШІ задавати звичайні завдання. При цьому, відмінності можна буде добре помітити при складніших завданнях.
Нову версію ШІ OpenAI назвала "креативнішою та більш придатною для співпраці". Завдяки ширшим загальним знанням і можливостям, GPT-4 розвʼязує складні проблеми з більшою точністю. Найголовніше нововведення - можливість використовувати зображення як вхідні дані й можливість комбінувати їх з текстом. Нейромережу навчили розуміти, що зображено на фото, а також враховувати малюнки та схеми при розвʼязанні задач. Також ШІ може пояснювати дані, подані як діаграми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.