Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У ПриватБанку наголошували, що спірні кошти не можуть бути повернутими
З клієнтки ПриватБанку мали стягнути на користь фінустанови 39 399 гривень. Згодом суд скасував виконавчий напис приватного нотаріуса. Вона вимагає повернути ці гроші.
Як йдеться у рішенні Гайворонського районного суду Кіровоградської області, раніше суд задовольнив позов жінки і визнав виконавчий напис приватного нотаріуса таким, що не підлягає виконанню. За ним з клієнтки на користь ПриватБанку стягнули кошти в загальному розмірі 39 399 гривень.
"За виконавчим написом приватного нотаріуса на користь ПриватБанку з клієнтки визначено стягнути 39 399 гривень, з яких - 20 501 гривні - залишок заборгованості за кредитом, 4 026 гривень - залишок заборгованості за відсотками, 7 220 гривень - пеня та комісія, 4 651 гривні - штраф, 3 тисячі гривень - витрати, пов'язані із вчиненням виконавчого напису", - наголошується у матеріалах справи.
У ПриватБанку наголосили, що спірні кошти не можуть бути повернутими. Також там вказали, що клієнтка не надала доказів на підтвердження перерахування суми коштів стягнутої за виконавчим написом ПриватБанку, що є підставою для відмови в позові.
Суд з'ясував, що ПриватБанк отримав від клієнтки кошти в сумі 39 399 гривень в результаті виконання виконавчого напису нотаріуса. Пізніше його визнали таким, що не підлягає виконанню.
Також суд відхилив доводи ПриватБанку про недоведення перерахування коштів стягнутих за виконавчим написом на його користь, оскільки вони спростовуються наданою клієнткою постановою про закриття виконавчого провадження, в якій вказано, що борг вона погасила. Заявою, поданою представником фінустанови вказано, що заборгованість в розмірі 39 399 гривень погашена.
Позов жінки задовольнили. З акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" на її користь стягнуть кошти у розмірі 39 399 гривень.
"Оскільки виконавчий напис нотаріуса в судовому порядку визнано таким, що не підлягає виконанню, підстава, за якою відповідач стягнув з позивачки 39 399 гривень - відпала. Таким чином, її вимоги про повернення стягувачем коштів у розмірі 39 399 гривень на підставі ст. 1212 Цивільного кодексу України є обґрунтованими та підлягають задоволенню", - зазначили у суді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.