Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Померлий воював на Донбасі, а додому повернувся за кілька днів до теракту
Російський полковник спецназу ГРУ, який повернувся з війни в Україні, загинув після теракту в "Крокус Сіті Холі". Під час нападу він отримав три кульові поранення. За три дні він помер.
Як пишуть росЗМІ, офіцер спецназу М'ясников воював у Косово, Таджикистані та Україні. Останні два роки він служив у третій бригаді спецназу Генштабу і воював на Донбасі. Це армійський спецназ, що базується в Тольятті, він належить до російської військової розвідки. Підрозділ бере участь у війні в Україні щонайменше з 2015 року. Додому М'ясников повернувся за кілька днів до теракту.
"Лише кілька днів тому він приїхав у відпустку до родини в Москву. І треба ж було такому статися, вирішив із дружиною Поліною і сином Русланом сходити в "Крокус" на концерт", - написав голова організації організації організації "Офіцери Росії".
Згідно з витоками з російських баз даних, офіцер був зареєстрований за службовою адресою Знам'янка, 19 - це будівля Генштабу. За останніми даними, жертвами нападу на "Крокус Сіті Хол" стали 143 людини. У Росії порушено кримінальну справу про теракт. За звинуваченням у підготовці атаки та її виконанні заарештовано 8 осіб.
Нагадаємо, теракт трапився 22 березня у Підмосков'ї - там зловмисники у концертному залі розстрілювали людей. Також у приміщенні "Крокус Сіті Хол" відбулася пожежа, повідомлялося про обвал частини конструкції. Вже відомо, що жертвами нападу стали понад 140 осіб, і ці дані не остаточні. Більша частина людей була вбита в концертному залі, де очікували на концерт групи "Пікнік". Західні посольства в Москві попереджали про можливі теракти в рф і радили своїм громадянам утриматись від візитів до росії.
Відповідальність за теракт взяла на себе організація ІДІЛ. Втім, слідчий комітет рф заявив, що нібито знайшов докази зв'язку терористів з "українськими націоналістами". У відомстві знову збрехали, що знайшли "дані про надходження грошей і криптовалюти з України".
В росії з самого початку звинувачували Україну в тому, що це нібито вона відповідальна за теракт в підмосковному "Крокус Сіті Холі". Зокрема, такі заяви зробили директор ФСБ Олександр Бортніков та секретар Радбезу Микола Патрушев. Так, Бортніков в коментарі російським ЗМІ заявив, що теракт готували "радикали-ісламісти". Кремль одразу дав розпорядження пропагандистам шукати у справі "український слід", а російський президент-диктатор володимир путін у своїй промові згадав у зв'язку з терактом Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.