«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Компанії Артема Колюбаєва відправили у Дубаї 37,5 мільйонів гривень для м’ясних закупівель
Компанія експартнера голови Офісу президента України Андрія Єрмака з кінобізнесу Артема Колюбаєва отримала дозвіл на відправку 37,5 мільйонів гривень у Дубаї. Гроші у розпал повномасштабної війни начебто направлялися за кордон під приводом закупівлі м’яса. Але такий товар в Україну не приїхав.
Про це повідомляють журналісти-розслідувачі Bihus.Info. Вони з’ясували, що компанія з управління активами Колюбаєва отримала дозвіл на відправку 37,5 млн грн у Дубаї під приводом закупівлі м’яса як товару критичного імпорту. Сталося це після початку повномасштабної війни, коли Кабмін увів обмеження на імпорт, щоб запобігти виведенню валюти за кордон.
Гроші у вигляді відсоткової позики пішли з інвестфонду "Урбан" на рахунки пов’язаної на той момент з ним приватної фірми, а далі мали бути перераховані арабському контрагенту. М’ясна продукція в Україну так і не приїхала.
Компанія, у якої мали закупити м’ясо, - дубайська фірма Al Dmani Livestock Trading протягом 2022-го-частини 2023-го рр. нічого не імпортувала в Україну. На запити розслідувачів вона не відповіла. Колюбаєв у відповідь на питання Bihus.Info щодо поставки м’яса заявив, що взагалі не розуміє, про що йдеться. Також він спростовує будь-які бізнес-стосунки з компаніями і фондами. І врешті-решт взагалі відмовився говорити з журналістами.
У жовтні Bihus.Info встановив, що Колюбаєв за останні півроку розвинув будівельну справу, став співвласником фірми-виробника БпЛА Culver та отримав 20 мільйонів гривень на свої кінопродукти. Такий бізнес-ривок вгору трапився за останні півроку. Окрім цього, Колюбаєв присутній у структурі власності щонайменше однієї будівельної компанії Столара-Медведчка ENSO.
Перед тим як вийти на бізнес-арену Колюбаєв був відомий лише як кінопродюсер в Україні. І відповідно, його ім'я з'являлося лише під час виходу кінопрем'єр. Таких як фільм “Крути 1918”, який знімали в Підгорцях під Києвом. Або фільму Олексія Шапарева "Правило бою", продюсерами якого у 2017 році Колюбаєв виступив разом з Єрмаком. Також у 2018 року Єрмак з Колюбаєвим створили ТОВ "Ама Віжн", у 2023 році на екрани вийшов "Щедрик".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.