"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Компанії Артема Колюбаєва відправили у Дубаї 37,5 мільйонів гривень для м’ясних закупівель
Компанія експартнера голови Офісу президента України Андрія Єрмака з кінобізнесу Артема Колюбаєва отримала дозвіл на відправку 37,5 мільйонів гривень у Дубаї. Гроші у розпал повномасштабної війни начебто направлялися за кордон під приводом закупівлі м’яса. Але такий товар в Україну не приїхав.
Про це повідомляють журналісти-розслідувачі Bihus.Info. Вони з’ясували, що компанія з управління активами Колюбаєва отримала дозвіл на відправку 37,5 млн грн у Дубаї під приводом закупівлі м’яса як товару критичного імпорту. Сталося це після початку повномасштабної війни, коли Кабмін увів обмеження на імпорт, щоб запобігти виведенню валюти за кордон.
Гроші у вигляді відсоткової позики пішли з інвестфонду "Урбан" на рахунки пов’язаної на той момент з ним приватної фірми, а далі мали бути перераховані арабському контрагенту. М’ясна продукція в Україну так і не приїхала.
Компанія, у якої мали закупити м’ясо, - дубайська фірма Al Dmani Livestock Trading протягом 2022-го-частини 2023-го рр. нічого не імпортувала в Україну. На запити розслідувачів вона не відповіла. Колюбаєв у відповідь на питання Bihus.Info щодо поставки м’яса заявив, що взагалі не розуміє, про що йдеться. Також він спростовує будь-які бізнес-стосунки з компаніями і фондами. І врешті-решт взагалі відмовився говорити з журналістами.
У жовтні Bihus.Info встановив, що Колюбаєв за останні півроку розвинув будівельну справу, став співвласником фірми-виробника БпЛА Culver та отримав 20 мільйонів гривень на свої кінопродукти. Такий бізнес-ривок вгору трапився за останні півроку. Окрім цього, Колюбаєв присутній у структурі власності щонайменше однієї будівельної компанії Столара-Медведчка ENSO.
Перед тим як вийти на бізнес-арену Колюбаєв був відомий лише як кінопродюсер в Україні. І відповідно, його ім'я з'являлося лише під час виходу кінопрем'єр. Таких як фільм “Крути 1918”, який знімали в Підгорцях під Києвом. Або фільму Олексія Шапарева "Правило бою", продюсерами якого у 2017 році Колюбаєв виступив разом з Єрмаком. Також у 2018 року Єрмак з Колюбаєвим створили ТОВ "Ама Віжн", у 2023 році на екрани вийшов "Щедрик".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.