Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Загалом навчання на F-16 цього літа на румунській авіабазі мають пройти близько 50 наших льотчиків
Президент Клаус Йоганніс схвалив навчання українських пілотів у Румунії. Йдеться про тренування на літаках F-16 на військовій базі у Фетешті. Крім цього глава держави також дозволив пересуватися територією країни військовим вантажам, які прямують до України.
Відповідний лист президент направив до парламенту. Тепер депутати мають схвалити цю ініціативу. Про це повідомляє румунське ЗМІ Digi24.
"На порядку денному засідання двох палат парламенту в понеділок лист від президента Клауса Йоганніса, яким він повідомляє парламент Румунії про те, що він схвалив транзит обладнання та матеріальних цінностей подарованих Фінляндією Україні та навчання українських солдатів", - йдеться у повідомленні.
Очікується, що навчання в Румунії пройдуть близько 50 українських пілотів. Джерела ЗМІ стверджують, що наші захисники прибудуть на авіабазу Фетешть влітку цього рку. Навчання має завершитись наприкінці 2024-го.
За даними західних ЗМІ, лише незначна партія винищувачів F-16 у кількості шести одиниць із 45 обіцяних європейськими союзниками будуть готові до бойових вильотів цього літа. У липні 2024 року літати на них в бойових умовах зможуть 12 підготовлених пілотів. Таким чином, на всіх льотчиків просто не вистачить літаків.
У березні в Повітряних силах ЗСУ повідомили, що українські пілоти та інженери продовжують активно навчатися на винищувачах F-16. Пілоти працюють над удосконаленням тактичних прийомів. Цей процес триває і включає в себе відпрацювання ударів як по повітряних, так і по наземних цілях.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Сьогодні ми матимемо можливість поспілкуватися з очільником Мінфіну, Сергієм Марченком, щодо викликів, з якими стикається щодня на своєму посту та прийняття посади. Приєднуйтеся до перегляду, щоб дізнатися більше!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.