Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Війна не закінчиться, навіть коли росіян виженуть на кордони 1991 року
Для України зараз не існує способів виграти війну лише на полі бою. Навіть якщо Збройні сили зможуть відігнати російських терористів на кордони 1991 року, а ця перспектива доволі віддалена, війну це не зупинить. Тому єдиний шлях – це переговори України та Росії.
Проте, як сказав у інтерв'ю виданню The Economist представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, зараз переговори неможливі. Обидві сторони війни намагаються зайняти найбільш вигідні позиції. Змістовні перемовини можна чекати не раніше другої половини 2025 року.
"До того часу Росія зіткнеться з серйозними "зустрічними вітрами". Російські військові виробничі потужності розширилися, але досягнуть плато на початку 2026 року через нестачу матеріалів та інженерів, вважає він. Обидві сторони можуть врешті-решт зіткнутися з нестачею зброї. Але якщо нічого не зміниться в інших аспектах, Україна "закінчиться" першою", – відзначає видання.
Скібіцький додав, що Європа – це найбільший невизначений фактор у війні. Якщо ЄС не зможе наростити оборонне виробництво – вони наступні. Україна виграла для Європи кілька років, розгромивши найкращі російські війська – повітряно-десантні дивізії та морську піхоту. Тепер черга Європи допомагати Україні.
"Ми будемо продовжувати боротися. У нас немає вибору. Ми хочемо жити. Але результат війни залежить не лише від нас", – резюмував він.
В той же час в ОП та в цілому серед влади досить негативно висловлюються стосовно в принципі будь-яких перспектив мирних переговорів із Москвою. Київ каже, що не робитиме цього до того, поки Росія не виконає умови. Серед них - повний вивод військ, звільнення територій, репарації тощо. Тобто фактично йдеться про капітуляцію Кремля, на що останній, очевидно, не згоден.
З іншого боку, у Путіна також постійно заявляють про готовність до переговорів з Україною. Однак кремлівський план "миру" також передбачає фактичну капітуляцію Києва. Тож останній, природно, не бажає приставати на такі умови.
Раніше в Офісі президента робили заяву стосовно переговорів з Росією на фоні виділення нової допомоги від США. Там сказали, що ніхто не говоритиме з РФ на її умовах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.