Потемнів, але не зник: як виглядало місячне затемнення, яке називають "квітковим місяцем"

Читать на русском

Під час затемнення місяць увійшов в зовнішній край земної тіні

Читать на русском
Місячне затемнення 5 травня
Це – особливий тип місячного затемнення, відомий як напівтінь

Під час затемнення місяць увійшов в зовнішній край земної тіні

 5 травня о 19:37 за київським часом, мешканці Землі могли спостерігати "повню" — це місячне затемнення, яке ще називають "квітковий місяць". До речі, його можна буде побачити й через добу після події.  

Про це повідомляє Space.

Науковці попереджали, що затемнення буде видно лише зі східної півкулі. А це значить, що побачити це явище змогли в більшості країн Європи, а також в Австралії, Африці та Азії.

Як це зазвичай "працює"?

Затемнення відбувається, коли Сонце, Земля та Місяць розташовуються на прямій лінії. Земля перебуватиме в середині і відкидатиме тінь на поверхню Місяця, закриваючи сонячне світло. Це – особливий тип місячного затемнення, відомий як напівтінь. Спостерігачі за небом зможуть побачити, як Місяць темніє, але не зникає повністю.

Чому затемнення назвали "квітковий місяць"? 

Назва "Квітковий Місяць" для травневого місячного затемнення придумали індіанці Північної Америки. Саме в цей час на їхньому континенті починався сезон цвітіння квітів. Однак, в різних народів — назва інша. Наприклад, китайці називають цей тип затемнення — Драконячим місяцем, а у кельтів — Яскравий місяць. 

Що кажуть про це астрологи?

За словами астрологів, місячне затемнення в травні підсилює енергетику і впливає на природу і людину, тому в цей час потрібно бути особливо стриманим і не вестися ні на які провокації. Повня дає людині багато енергії, але місячне затемнення робить її деструктивною - тобто, замість того, щоб творити, людина може все зруйнувати. Тому важливо навчитися контролювати енергетику. 

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал , щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Live Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.