“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
Погода
Дізнайся прогноз для твого міста
Оновлено станом на
Трамп, Зеленський та Путін почали перемовини щодо завершення війни в Україні. Чим завершиться ця спроба?
голосів
Курс валют на сьогодні
Дізнайтесь актуальну інформацію станом на
22.02.2025
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Репер розповів Дудю, як заочно вступив до лав Територіальної оборони Києва
Чи надовго Ілон Маск затримається у Білому домі?
Журнал "Time" вийшов з обкладинкою, на якій Маск вже сидить за столом президента США. Між тим все частіше кажуть, що Трамп доручить хазяїну Tesla зробити всю брудну роботу, а потім скаже йому остаточне прощавай. Що думаете ви?
голосів
Росія знову фабрикує фейки
Cуджанці розповіли Інформатору, як Кремль вигадав масові вбивства в Руському Порічному
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
Abracadabra
Lady Gaga
2
Ау ау
Sasha Norova, Adam
3
Повод
Morgenshtern
4
Дом
Morgenshtern
5
Красный флаг
Morgenshtern
6
Врубай
Parfeniuk
7
Інстинкт
Loboda
8
Пустой вокзал
Morgenshtern
9
Антидеперессанты
Morgenshtern
10
Кульбаби
Tonya Matvienko
Це ж було вже!
Чому, як і перед початком вторгнення, про кінець війни пишуть на Заході, а Київ все заперечує
Невже історія й справді циклічна чи українську владу нічого не навчило?
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
654.46
DOGECOIN (DOGE)
0.24
THETA (THETA)
1.35
LITECOIN (LTC)
127.58
BITCOIN (BTC)
96555.3
Теорія рукостискань
у Києві ТРЦ Gulliver об'єднав Валерія Залужного й Дмитра Мєдвєдєва
ПʼЯТІРКА НАЙБАГАТШИХ ЛЮДЕЙ СВІТУ
за версією Bloomberg
1
Ілон Маск
$432 млрд
2
Джефф Безос
$239 млрд
3
Марк Цукерберг
$207 млрд
4
Ларрі Елісон
$192 млрд
5
Бернар Арно
$176 млрд
Як Мін'юст проґавив кібератаку
Про вразливість реєстрів знали ще восени 2020 року
Великий наступ за участі КНДР на Курщині
Росіян в атаку ведуть колонами та на квадроциклах, у полоні багато кримчан, які розчарувалися в Путіні, корейці готуються
Понад 1000 днів минуло від початку повномасштабного вторгнення
Як ви вважаєте, скільки ще триватиме війна?
голосів
Це лохотрон, а не евакуація!
Репортаж Інформатора з Сумщини, де через обстріли примусово евакуюють мешканців
Замість рідного дому - нестерпні умови, одноразове харчування та відсутність виплат
1000 днів війни у цифрах та спогадах
Youtube Україна на часі
Мешканці Курщини: для Путіна ми ніщо
РЕПОРТАЖ ІНФОРМАТОРА З СУДЖІ
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
MELOVIN - Твоя вина
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
Настав час зруйнувати сталу догму, що завжди винні двоє. Прислухайтеся і дозвольте собі відчути правду, прожити цей біль і стати вільними від того, що вас руйнуво.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Акторка у співавторстві з шеф-кухарем Пілар Вальдес, написала кулінарну книжку «Домогосподарка-бунтарка: їжа, сім'я, життя». Зірка Голлівуду чудово готує й особисто випробувала рецепти страв.
Пошкодження підводних кабелів між Фінляндією, Німеччиною та Швецією: поліція розслідує диверсію
Шведська поліція розпочала кримінальне розслідування після виявлення двох обривів підводних кабелів зв’язку в Балтійському морі. Інциденти попередньо класифіковані як диверсія, до справи долучили Збройні сили Швеції, Берегову охорону та міжнародних партнерів
У Швеції розпочато кримінальне провадження через пошкодження двох підводних кабелів зв’язку, які пролягають у Балтійському морі. Поліція попередньо кваліфікувала інцидент як диверсію. Проте остаточна кваліфікація може змінитися.
Правоохоронці у співпраці з прокуратурою вже розпочали розслідування, до якого долучилися Берегова охорона та Збройні сили Швеції. Крім того, до роботи залучено Шведську службу безпеки, інші національні відомства та міжнародних партнерів. Про це повідомляє шведська поліція, передає "Європейська правда".
"Наразі злочин класифікують як диверсію, але це може змінитися", – зазначили там, додавши, що по допомогу в розслідуванні звернулись до Берегової охорони та Збройних сил Швеції.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо про пошкодження кабелю зв’язку, який належить фінській компанії Cinia. Він з’єднує Фінляндію з Німеччиною і пролягає дном Балтійського моря. Цей кабель довжиною близько 1200 кілометрів є ключовим інфраструктурним об’єктом, оскільки забезпечує прямий зв’язок між Фінляндією та Центральною Європою. Згодом було зафіксовано ще одне пошкодження — підводного кабелю зв’язку між Литвою та Швецією.
Раніше міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що пошкодження цих кабелів викликає підозру в організованій диверсії. Урядові та силові структури різних країн активно співпрацюють, аби з’ясувати обставини цих інцидентів, які загрожують важливій інфраструктурі регіону.
"Я не хочу вірити у версію, що їх пошкодили якорі", - зауважив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, натякаючи на щось більш умисне.
Пошкодження підводних кабелів у Балтійському морі
Що сталося зі зв'язком між Литвою та Швецією
Що стосується підводного кабелю між Литвою та Швецією, то його було пошкоджено вранці 17 листопада. Зв'язок між країнами втрачено частково. За словами головного технічного директора Telia Андрюса Шемешкевичуса, кабель розрізали. У компанії Telia наголосили, що інтернет-зв'язок до Литви передається трьома кабелями. Через інцидент пропускна спроможність інтернету скоротилася на третину.
Головним підозрюваним у справі про пошкодження підводних кабелів між Фінляндією, Німеччиною, Швецією та Литвою наразі є китайське судно Yi Peng. За даними слідства, перед інцидентом судно заходило до російського порту і знаходилося поблизу пошкоджених кабелів у Балтійському морі.
Слідство з'ясовує причетних по координатами кораблів, які знаходилися поруч з місцем диверсії
Нагадаємо, про пошкодження кабелю довжиною понад тисяча кілометрів, що з’єднує німецьке місто Росток і столицю Фінляндії Гельсінкі, заявила 18 листопада компанія-оператор Cinia. Також про пошкодження кабелю між Литвою та Швецією повідомила литовська компанія Telia. Коментуючи інцидент із пошкодженням інтернет-кабелю між Німеччиною та Фінляндією, представник оператора Андрюс Шемешкявічюс заявив, що дроти перетинаються на ділянці площею 10 квадратних метрів.
"Оскільки їх обидва пошкодили, стає ясно, що тут не було випадкового скидання якоря одного судна, це могло бути щось серйозніше", – припустив директор із технологій литовської компанії Telia.
Китайський корабель - головний підозрюваний у диверсії
"Наразі це можна сприймати як підготовку до великої війни. Раніше казав, що за нинішнього стану справ через 4-6 років Росія і союзники РФ будуть здатні атакувати країни Балтії", - написав він.
Які ще інциденти траплялися і чим вони загрожують судноплавству
Нагадаємо, що у жовтні на газопроводі Balticconnector було зафіксовано "незвичне падіння тиску в морському газопроводі" між Фінляндією та Естонією. Оператори систем транспорту газу повідомили про ймовірний витік газу. Водночас Національне бюро розслідувань (NBI) Фінляндії заявило про виявлення "слідів" на морському дні навколо Balticconnector від великого якоря поруч із місцем, де було пошкоджено газопровід.
Через ці та інші інциденти Балтійське море можуть закрити для судноплавства. Це станеться у випадку, якщо слідство доведе, що РФ причетна до аварії чи до диверсій. Наразі триває розслідування. Попри це країни НАТО вирішили посилити патрулювання моря.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.