Поразка Старої синьори та рекорд Лечче. Огляд 5-го туру Серії А

Інтер виграв п’ятий матч поспіль

Серія А
Ювентус зазнав першої поразки

В Італії пройшли матчі п’ятого туру Серії А. Інтер не без проблем переміг аутсайдера. Наполі знову втратив очки.

У Серії А 22, 23 та 24 вересня відбулись поєдинки п’ятого туру. Головною несподіванкою стала перемога Сассуоло на Ювентусом.

Салернітана — Фрозіноне 1:1

Відкривав ігрову програму п’ятого туру поєдинок Салернітани проти Фрозіноне. Романьолі на 12-й хвилині вивів команду гостей вперед. Салернітана відігралась на початку другого тайму. У підсумку команди розійшлись миром.

• Салернітана — Фрозіноне 1:1;
    Голи: Кабрал, 52 — Романьолі, 12.

Огляд матчу Салернітана — Фрозіноне

Лечче — Дженоа 1:0

Матч проти Лечче Руслан Маліновський розпочав на лаві запасних. Українець вийшов на поле на 89-й хвилині, коли його команда вже програвала. Врятувати матч Дженоа так і не змогла.

Лечче дуже добре розпочав сезон. Команда зі старту сезону не програла жодного матчу з п’яти. Таке з Лечче сталось вперше в історії.

• Лечче — Дженоа 1:0;
    Голи: Уден, 83.

Огляд матчу Лечче — Дженоа

Мілан — Верона 1:0

Мілану треба було реабілітовуватись перед уболівальниками за ганебну поразку від Інтера у попередньому турі. Частково це вдалось. Мілан виграв, забивши єдиний і, як виявилося, переможний м’яч на 8-й хвилині.

• Мілан — Верона 1:0;
    Голи: Леау, 8.

Огляд матчу Мілан — Верона

Сассуоло - Ювентус 4:2

Лор'єнте вивів Сассуоло вперед на 12-й хвилині. Втім вже через 9 хвилин рахунок став рівним – Вінья зрізав м’яч у свої ворота. Ювентус в боргу не залишився. Гатті забив у свої ворота на 5-й компенсованій хвилині вже при рахунку 3:2 на користь Сассуоло. Стара синьора зазнала першої поразки в сезоні, але все ще зберігає за собою четверте місце у турнірній таблиці.

• Сассуоло - Ювентус 4:2;
    Голи: Лор'єнте, 12, Берарді, 41, Пінамонті, 82, Гатті, 90+5 (автогол) — Вінья, 21 (автогол), К'єза, 78.

Огляд матчу Сассуоло - Ювентус

Лаціо – Монца 1:1

Лаціо поки ніяк не може знайти свою гру. Віце-чемпіон минулого сезону виграв лише один матч з п’яти і знаходиться внизу турнірної таблиці. Не змогли лаціале переграти і Монцу. На гол Іммобіле з пенальті гості відповіли влучним ударом Гальярдіні.

• Лаціо – Монца 1:1;
    Голи: Іммобіле, 12 (з пенальті) – Гальярдіні, 36.

Огляд матчу Лаціо – Монца

Емполі — Інтер 0:1

Лідер чемпіонату Інтер приїхав у гості до аутсайдера. Проте легкою гра для міланського клубу не стала. Загалом Інтер завдав 23 удари по воротам суперника, але лише Дімарко вдалося пробити голкіпера Емполі. Віктор Коваленко спостерігав за матчем з лави запасних.

• Емполі — Інтер 0:1;
    Гол: Дімарко, 51.

Огляд матчу Емполі — Інтер

Аталанта — Кальярі 2:0

Аталанта вдома зустрічалась з Кальярі і здобула комфортну перемогу. Забитими м’ячами відзначились Лукман та Пашаліч.

• Аталанта — Кальярі 2:0;
    Голи: Лукман, 33, Пашаліч, 76.

Огляд матчу Аталанта — Кальярі

Удінезе — Фіорентина 0:2

Удінезе не забив у третьому матчі поспіль. Тож не дивно, що команда опустилась у зону вильоту із Серії А. Фіорентина ж піднялась на п’яте місце.

• Удінезе — Фіорентина 0:2;
    Голи: Куарта, 32, Бонавентура, 90+2.

Огляд матчу Удінезе — Фіорентина

Болонья — Наполі 0:0

Наполі продовжує втрачати очки. Команда з Неаполя не змогла переграти Болонью. Якщо так піде і далі, то захистити чемпіонський титул неаполітанці не зможуть.

• Болонья — Наполі 0:0.

Огляд матчу Болонья — Напол

Торіно — Рома 1:1

Закінчував ігрову програму п’ятого туру матч Торіно — Рома. Лукаку на 68-й хвилині вивів Рому вперед. Але втримати перемогу столичній команді не вдалося. Сапата на 85-й хвилині зрівняв рахунок.

• Торіно — Рома 1:1;
    Голи: Сапата, 85 – Лукаку, 68.

Огляд матчу Торіно — Рома

Після п’яти турів одноосібне лідерство утримує Інтер. Команда виграла всі п’ять матчів. Останнім з нулем очок йде Емполі.

Поєдинки шостого туру Серії А відбудуться 26, 27, та 28 вересня. Емполі Віктора Коваленка прийматиме Салернітану. Дженоа Руслана Маліновського зустрінеться з Ромою.