Фіаско Мілана в дербі та перемога Ювентуса над віце-чемпіоном. Огляд 4-го туру Серії А

Інтер переміг в Derby della Madonnina

Генріх Мхітарян Серія А
Інтер та Ювентус здобули впевнені перемоги над сильними суперниками

В Італії пройшли матчі четвертого туру Серії А. В битві лідерів Інтер розгромив Мілан. Рома просто знищила команду Віктора Коваленка.

У Серії А 16, 17 та 18 вересня відбулись поєдинки четвертого туру. Центральним став матч між лідерами після трьох турів Інтером та Міланом.

Ювентус — Лаціо 3:1

Відкривав ігрову програму четвертого туру поєдинок Ювентуса проти віце-чемпіона минулого сезону – Лаціо. Влахович відкрив рахунок, а на 26-й хвилині К'єза подвоїв перевагу Ювентуса. На 64-й хвилині  Луїс Альберто подарував Лаціо надію, але вже через три хвилини Влахович повернув господарям перевагу у два м’ячі.

Ювентус — Лаціо 3:1;
Голи: Влахович, 10, 67, К'єза, 26 — Луїс Альберто, 64.

Огляд матчу Ювентус — Лаціо

Інтер — Мілан 5:1

В матчі лідерів поточного чемпіонату зустрілись Інтер та Мілан. Обидві команди виграли по три попередні матчі. Однак запеклим Derby della Madonnina не вийшло.

Мхітарян після передачі з правого флангу відкрив рахунок вже на 5-й хвилині. Мілан зміг забити вже при рахунку 2:0. Гол Леау став першим, який Інтер пропустив цього сезону в серії А. Втім Мілану це не допомогло. Інтер забив ще тричі, принизивши принципового суперника. Відзначимо два голи та результативну передачу колишнього гравця Шахтаря Генріха Мхітаряна.

Інтер — Мілан 5:1;
Голи: Мхітарян, 5, 69, Тюрам, 38, Чалханоглу, 79 (пен.), Фраттезі, 90+3 — Леау, 57.

Огляд матчу Інтер — Мілан

Дженоа – Наполі 2:2

Дженоа Руслана Маліновського приймала Наполі. Українець матч розпочав в запасі і вийшов на заміну на 75-й хвилині, коли його команда вела 2:0. А вже через хвилину Распадорі відіграв один м’яч. Переможний рахунок господарі не втримали. На 84-й хвилині Політано врятував Наполі від поразки.

Дженоа – Наполі 2:2;
Голи: Бані, 40, Ретегі, 56 – Распадорі, 76, Політано, 84.

Огляд матчу Дженоа – Наполі

Кальярі – Удінезе 0:0

Удінезе схоже стає самою компромісною командою Серії А. Нічия з Кальярі стала третьою для Удінезе в чемпіонаті і другою нульовою поспіль.

Кальярі – Удінезе 0:0.

Огляд матчу Кальярі – Удінезе

Монца — Лечче 1:1

Гості вийшли вперед вже на 3-й хвилині. Крстович реалізував пенальті, пробивши під поперечину. На 24-й хвилині Кольпані ударом у правий нижній кут зрівняв рахунок.

На 55-й хвилині Монца отримала чисельну перевагу і грала у більшості 30 хвилин, аж поки Кальдірола не заробив другу жовту картку і не зрівняв склади команд. На підсумковий результат гри вилучення не вплинули.

Монца — Лечче 1:1;
Голи: Кольпані, 24 — Крстович, 3 (пен.).

Огляд матчу Монца — Лечче

Фрозіноне — Сассуоло 4:2

Господарі дещо приголомшили своїх вболівальників, пропустивши двічі за 24 хвилини. Проте команда змогла проявити характер і не лише відіграла відставання, а і здобула перемогу.

Фрозіноне — Сассуоло 4:2;
Голи: Шеддіра, 45+4 (пенальті), Маццітеллі, 70, 76, Лірола, 90+6 — Пінамонті, 7, 24.

Огляд матчу Фрозіноне — Сассуоло

Фіорентина — Аталанта 3:2

Протистояння Фіорентини та Аталанти вийшло справді запеклим. Команди по черзі вели у рахунку, але закріпити успіх не могли. Врешті гол Куаме на 76-й хвилині приніс перемогу "фіалкам".

Фіорентина — Аталанта 3:2;
Голи: Бонавентура, 35, Мартінес, 45, Куаме, 76 — Копмейнерс, 20, Лукман, 53.

Огляд матчу Фіорентина — Аталанта

Рома — Емполі 7:0

Вже на 8-й хвилині матчу римляни вели 2:0. Забитими м’ячами відзначились Дібала (з пенальті) та Саншеш. Господарі цим не обмежились і ще п’ять разів вразили ворота Емполі. За розгромом своєї команди Віктор Коваленко спостерігав з лави запасних.

Рома - Емполі 7:0;
Голи: Дібала, 2 (пен.), 55, Саншеш 8, Грассі 35, (автогол), Крістанте, 80, Лукаку, 82, Манчіні, 86.

Огляд матчу Рома - Емполі

Салернітана — Торіно 0:3

Ще у першому таймі гості зробили вагому заявку на перемогу. Бонджорно на 15-й хвилині та Радоньїч на 41-й зробили рахунок 0:2. На 5-й хвилині другого тайму Радоньїч зняв усі питання щодо переможця матчу.

Салернітана — Торіно 0:3;
Голи: Бонджорно, 15, Радоньїч, 41, 50.

Огляд матчу Салернітана — Торіно

Верона – Болонья 0:0

Верона та Болонья закінчували ігрову програму 5-го туру. Гості переважали і у володінні м’ячем і за ударами по воротах. Але на табло так і залишились горіти нулі.

Верона – Болонья 0:0.

Огляд матчу Верона – Болонья

Після чотирьох турів одноосібне лідерство захопив Інтер. Клуб з Мілана виграв всі попередні матчі. Останнім йде Емполі. Команда не здобула ще жодного очка.