Поразка Реалу, Довбик забиває за Жирону, Валенсія втрачає очки з аутсайдером. Підсумки 6-го тура Ла Ліги та відео голів

Мадридське дербі завершилося гучною несподіванкою

Жирона Реал Ла Ліга
Жирона обійшла Реал у турнірній таблиці

У чемпіонаті Іспанії з футболу були зіграні матчі 6-го туру. Українці знову допомогли Жироні перемогти, дебют Романа Яремчука за Валенсію відклався, а Реал несподівано програв прямому конкуренту.

Інформатор підбиває підсумки 6-го туру Ла Ліги.

Алавес 0:2 Атлетік Більбао

У п'ятницю тур відкривався зустріччю Алавеса та Атлетіка з Більбао. Баски здобули перемогу на класі, забивши по одному голу в кожному із таймів. Ця перемога стала четвертою для команди у поточному чемпіонаті, що й вивело її на четверту позицію у чемпіонаті.

• Алавес - Атлетік - 0:2 (0:1; 0:1)
    Голи: 0:1, Іньякі Вільямс, 18; 0:2, Сансет, 76.

Жирона 5:3 Мальорка

Феєричний матч, хоча від Жирони цього сезону саме таких і варто очікувати. Віктор Циганков та Артем Довбик вийшли на поле з перших хвилин. Циганков вже на 3-й хвилиниі порушив правила у власному штрафному майданчику, що призвело до пенальті у ворота господарів. Мурікі з позначки був влучним. Але після цього Жирона забила супернику п'ять м'ячів, серед яких був і гол Артема Довбика, також з пенальті. Ще в одному випадку наш співвітчизник записав до свого активу гольову передачу. Мальорка в кінці матчу забила двічі, але врятуватися так і не змогла.

• Жирона - Мальорка - 5:3 (4:1; 1:2)
    Голи: 0:1, з пенальті, Мурікі, 4; 1:1, Давід Лопес, 26; 2:1, з пенальті, Довбик, 33; 3:1, І.Мартін, 37; 4:1, Я.Еррера, 45; 5:1, Савіо, 57; 5:2, А.Пратс, 88; 5:3, А.Пратс, 90.

Осасуна 0:0 Севілья

Продовжує буксувати цього сезону Севілья. Якщо перемога над Лас-Пальмасом минулого туру дарувала вболівальникам цієї команди нотку оптимізму, то тепер андалусійці зіграли нудну нічию із Осасуною.

• Осасуна - Севілья - 0:0

Барселона 3:2 Сельта

Із несподіваними пригодами зіштовхнулася Барселона. Підопічні Хаві ледь не втратили очки у грі проти Сельти. На 76-й хвилині гості вели у рахунку 2:0. Барселону врятував Роберт Левандовський, який оформив дубль за 4 хвилини, а вирішальний гол забив Жоау Канселу.

• Барселона - Сельта - 3:2 (0:1; 2:2)
    Голи: 0:1, Й-н Ларсен, 19; 0:2, Дувікас, 76; 1:2, Левандовський, 81; 2:2, Левандовський, 85; 3:2, Жоау Канселу, 89.

Альмерія 2:2 Валенсія

А ось Валенсія, яка ніби набрала оптимальні кондиції, втратила очки у матчі із аутсайдером турніру - Альмерією. Після ефектної перемоги над мадридським Атлетіко минулого туру, "кажани" пропустили два голи. Хоча після першого тайму все йшло нормально - Лопес вивів гостей вперед ще на 14-й хвилині. В середині другого тайму Аррібас зрівняв рахунок, але невдовзі Валенсія знову вийшла вперед. Хав'єр Герра забив другий м'яч. Але Аррібас був невтомним, та повернув рівність на табло. Роман Яремчук не грав у цьому матчі - після гри Рубен Бараха, який наразі тренує Валенсію, зазначив, що футболіст має невеличке ушкодження.

• Альмерія - Валенсія - 2:2 (0:1; 2:1)
    Голи: 0:1, Д.Лопес, 14; 1:1, Аррібас, 59; 1:2, Хаві Герра, 63; 2:2, Аррібас, 69.

Реал Сосьєдад 4:3 Хетафе

У кого все в порядку із результативністю, так це у Реала Сосьєдад. Після того, як ці хлопці відвантажили Гранаді п'ять м'ячів, вони забивали мадридському Реалу (щоправда, лише одного разу), а тепер розібралися із Хетафе. Але й суперник в атаці не спав, забивши три м'ячі.

• Реал Сосьєдад - Хетафе - 4:3 (1:2; 3:1)
    Голи: 1:0, Кубо, 2; 1:1, Аленья, 39; 1:2, з пенальті, Борха Майораль, 45; 2:2, з пенальті, Ойярсабаль, 61; 3:2, Мендес, 66; 4:2, Ойярсабаль, 88; 4:3, Латаса, 92.

Райо Вальєкано 1:1 Вільярреал

Вільярреал цілком претендує на звання брата Севільї за проваленими очікуваннями. Жовта субмарина цього сезону вже лишилася без головного тренера, але і це не допомогло. Цього разу нічия із Райо Вальєкано.

• Райо Вальєкано - Вільярреал - 1:1 (1:1; 0:0)
    Голи: 0:1, Серлот, 15; 1:1, Кіке, 16.

Лас-Пальмас 1:0 Гранада

Першу перемогу у чемпіонаті здобув Лас-Пальмас. Островітяни впоралися вдома із Гранадою - для цього вистачило лише одного забитого м'яча.

• Лас-Пальмас - Гранада - 1:0
    Гол: Кі.Родрігес, 90.

Бетіс 1:1 Кадіс

Бетіс, не зважаючи на присутність у складі зірок калібру Іско або Ектора Бельєрина, не зміг здолати скромний Кадіс. З кінця першого тайму андалусійці поступалися 0:1, у другій половині зрівняли рахунок, але розвинути успіх не вдалося.

• Бетіс - Кадіс - 1:1 (0:1; 1:0)
    Голи: 0:1, Кр.Рамос, 41; 1:1, Г.Родрігес, 60.

Атлетіко 3:1 Реал

Центральний матч туру виправдав усі очікування. Команда Дієго Сімеоне перед власними вболівальниками мала реабілітуватися за нікчемну поразку від Валенсії минулого туру. І це матрасникам вдалося на відмінно. Альваро Мората вже на 4-й хвилині нагадав Реалу, чий він вихованець. Далі Антуан Грізманн розвинув успіх Атлетіко. Реалу вдалося відквітати один м'яч завдяки влучному удару Тоні Крооса. Однак на початку другого тайму Альваро Мората оформив дубль. У Реалу був час відігратися, але організовані дії Атлетіко не дали галактікос цього зробити.

• Атлетіко - Реал - 3:1 (2:1; 1:0)
    Голи: 1:0, Мората; 2:0, Грізманн, 18; 2:1, Кроос, 35; 3:1, Мората, 46.

Барселона - одноосібний лідер після шести турів. Жирона із Циганковим та Довбиком обійшла Реал і тепер посідає другу сходинку.

Поразка Реалу, Довбик забиває за Жирону, Валенсія втрачає очки з аутсайдером: підсумки 6-го тура Ла Ліги 1