Баварія познущалася над Бохумом, гольовий рекорд Гірассі та чергова нічия Айнтрахта. Огляд 5-го туру Бундесліги та відео голів

Боруссія Менхенгладбах знаходиться з крок від зони вильоту

Гірассі забив 10 голів в 5 матчах
Кейн відзначився хет-триком у ворота Бохума

В німецькій Бундеслізі завершився п'ятий тур, за підсумками якого Дортмунд нарешті повернувся до зони єврокубків. А от лідери першості поки синхронно перемагають.

Про все це і багато іншого - в огляді чергового туру від Інформатора.

Штутгарт - Дармштадт 3:1

Штутгарт без проблем обіграв Дармштадт, і на початку туру очолив турнірну таблицю. І цю перемогу забезпечив Сергу Гірассі. Нападник не лише оформив дубль, але й оформив асист на Мійо.

Для гвінейського форварда ці голи стали 9-м та 10-м в п'яти матчах Бундесліги. Цей результат є повторенням рекорду Роберта Левандовського в Бундеслізі.

• Штутгарт - Дармштадт - 3:1 (2:1, 1:0)
    Голи: Мійо, 22; Гірассі, 32, 90+2 - Загаду, 17 (автогол).

Аугсбург - Майнц 2:1

Майнц, який минулого сезону фактично відібрав чемпіонство у Дортмунда, продовжує своє падіння. Захисники багато помиляються, у команди не вистачає характеру для камбеків - і зрештою спортивний директор вже почав публічно підтримувати тренера.

Але зважаючи на наступні матчі Майнца - проти Баєра, Гладбаха та Баварії - тренеру потрібно трохи більше, ніж просто слова підтримки.

• Аугсбург - Майнц - 2:1 (2:1, 0:0)
    Голи: Демірович, 15, 45 - Ажорк, 6.

Баварія - Бохум 7:0

Мюнхенці просто катком проїхалися по супернику, Кейн відзначився тричі - і Баварія знову на першому місці. Варто відзначити хіба те, що пенальті у ворота Бохума поставили за гру рукою Івана Ордеця.

• Баварія - Бохум - 7:0 (4:0, 3:0)
    Голи: Чупо-Мотінг, 4, Кейн, 13, 54 (пенальті) 88; де Лігт, 29; Сане, 38; Тель, 81.

Боруссія М - Лейпциг 0:1

Перемогу "бикам" приніс Тімо Вернер, який відзначився на 75-й хвилині. Варто відзначити, що Гладбах продовжує падіння - 2 очки в 5 іграх, 15 місце - це практично зона вильоту.

• Боруссія М - РБ Лейпциг - 0:1 (0:0, 0:1)
    Гол: Вернер, 75.

Боруссія Д - Вольфсбург 1:0

А от інша Боруссія, теж не без проблем, але таки виграла. Марко Ройс на 68-й хвилині приніс Дортмунду перемогу. Завдяки цій перемозі Боруссія піднялася у єврокубкову зону - щоправда, поки що лише до зони ліги конференцій.

• Боруссія Д - Вольфсбург - 1:0 (0:0, 1:0)
    Гол: Ройс, 68.

Уніон - Гоффенгайм 0:2

Уніон доволі несподівано програв Гоффенгайму. Хоча, здається, причину цього можна шукати в тому, що берлінці тепер виступають ще й у Лізі чемпіонів.

Але варто відзначити і гостей, які вирішили всі питання щодо переможця в першому таймі.

• Уніон - Гоффенгайм - 0:2 (0:2, 0:0)
    Голи: Крамарич, 22 (пенальті); Баєр, 38.

Вердер - Кельн 2:1

Вердер після провальної кінцівки минулого сезону, здається, знову знаходить свою гру. Бременці запам'яталися своїм оригінальним вільним стилем - який призводив як до яскравих моментів, так і до захисних провалів.

В грі з Кельном Вердер все ж зміг перемогти, навіть попри те, що зусиллями Зельке саме "козли" відкрили рахунок.

• Вердер – Кельн 2:1
    Голи: Борре 38; Нджинма 67 - Зельке 31.

Баєр - Гайденгайм 4:1

Леверкузенці на класі розібралися з одним новачків ліги. Гайденгайм втримав нічию в першому таймі, але в другому команда Алонсо взяла своє.

Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу Баєра з рахунком 4:1. "Фармацевти" продовжують чемпіонські перегони з Баварією на рівних.

• Баєр - Гайденгайм - 4:1 (1:1, 3:0)
    Голи: Боніфас 9, 74 (пенальті); Гофманн, 63; Адлі, 82 - Дінкчі, 58.

Айнтрахт - Фрайбург 0:0

Айнтрахт продовжує важко переживати втрату Коло Муані. Цього разу колектив навіть не зміг забити бодай гол. Та й загалом у команди 4 голи в 5 матчах.

Здається, така гра та результати будуть супроводжувати Айнтрахт впродовж всього сезону (або принаймні в першій його половині).

• Айнтрахт - Фрайбург - 0:0

Верхівка таблиці лишається незмінною - лідирують Баварія та Баєр, а від них на відстані одного бала йдуть Штутгарт, Лейпциг та Гоффенгайм.

А от Уніон, здається, потрапив у чорну смугу - вже три поразки поспіль. Берлінці поки що йдуть десятими.