Команда Гвардіоли демонструє стовідсотковий результат

Ньюкасл АПЛ
Ньюкасл влаштував феєрію у матчі із аутсайдером

Цими вихідними всі матчі Англійської Прем’єр-ліги втиснулися у два дні. І в такому щільному режимі ми ледь не пропустили супергру лідерів, чергове падіння Челсі, агресивне видалення Родрі, перфоманс Ньюкасла… Про все це - в огляді Інформатора.

Кристал Пелас 0:0 Фулгем

У лондонському дербі - без переможців. Нічию розписали Кристал Пелас та Фулгем. Хоча саме гості були набагато ближчим до перемоги. Втім, кращі гравці голкіпери Джонстон та Лено були проти голів: обидва тягнули все, що летіло в їх ворота та мають кілька чудових сейвів. У команд - по вісім очок та середні позиції в таблиці. Із фінальним свистком ми маємо чергову нульову нічию в АПЛ.

Лутон 1:1 Вулвергемптон

Лутон бере перші очки в еліті. У шостому турі (ще й на домашньому стадіоні) вони встояли проти Вулвергемптона. Допомогло в цьому видалення - весь другий тайм гості провели у меншості, хоча саме їм вдалося забити першими. Але, на гол Нету відповів Морріс із пенальті. Лише за другий тайм Лутон наніс 11 (!) ударів - та перетворити загрози на щось більше їм не вдалося. За додатковими показниками, дебютант АПЛ піднімається на 18 місце.

• Лутон - Вулвергемптон 1:1 (0:0, 1:1)
    Голи: Морріс, 65 - Нету, 50
    Вилучення: Беллегард, 39

Бернлі 0:1 Манчестер Юнайтед

А от інший новачок ліги - Бернлі - втратив свої очки в матчі проти МЮ. Манкуніанці у цій грі можуть відзначити красивий гол Фернандеша в роздягальню. І більше нічого: господарі були кращими і за створенням моментів, і за їх кількістю. Для Онани - це лише другий матч, де він не пропускає. Лишається і загальна проблема: МЮ бере очки тільки проти слабких команд. Далі Кристал Пелас - і це буде чергова перевірка тен Хага.

• Бернлі - Манчестер Юнайтед 0:1 (0:1, 0:0)
    Гол: Фернандеш, 45

Манчестер Сіті 2:0 Ноттінгем

Сіті продовжує переможну ходу на першому місці - це єдина команда АПЛ, яка цього сезону не втрачає очок. Господарям нарешті вдалося зберегти ворота сухими - і це попри видалення Родрі та жахливий другий тайм від чемпіона. Вони перемогли ще на початку гри: нарешті забив Фоден, та хто, як би ви думали? Так-так. Холанд має вже восьмий гол і тримає відрив від переслідувачів серед бомбардирів.

• Манчестер Сіті - Ноттінгем 2:0 (2:0, 0:0)
    Голи: Фоден, 7; Холанд, 20

Ліверпуль 3:1 Вест Гем

Ліверпуль, після нічиї в першому турі АПЛ, тримає переможну серію. Цього разу зламався Вест Гем. Якщо на початку сезону “молоти” здивували перемогами 3:1 над Челсі та Брайтоном, то тепер вони провалили іспит проти Сіті та Ліверпуля з тим же рахунком. На диво-гол головою від Боуена в падінні (де було ближче до струсу мозку) відповіли Салах, Нуньєс та Жота. Ліверпульці несуться навздогін за Пепом - схоже, знову все буде вирішувати їх очна зустріч.

• Ліверпуль - Вест Гем 3:1 (1:1, 2:0)
    Голи: Салах, 16; Нуньєс, 60; Жота, 85 - Боуен, 42

Арсенал 2:2 Тоттенгем

Вау! Такого опису не вистачить для головного матчу цього туру АПЛ. На полі Емірейтс зійшлися потужний Арсенал та неймовірний Тоттенгем. І вони подарували нам цукерочку: дубль Сона, дубль асистів Меддісона, карколомні сейви голкіперів, драма Ромеро та кілька епізодів на межі травм - стільки залишилося після цих понад ста хвилин. Одне з кращих дербі в історії цих клубів, де не хотілося переможця - дуже рівна гра та дуже крутий футбол.

• Арсенал - Тоттенгем 2:2 (1:1; 1:1)
    Голи: Ромеро, 26 (аг); Сака, 54 (п) - Сон, 42, 55

Шеффілд 0:8 Ньюкасл

Схоже, Ньюкасл так надихнувся нічиєю проти Мілану у ЛЧ, що бідний голкіпер Шеффілда оселився у воротах та тільки виймав звідти м’ячі. І це над ним ще зглянулися: забивали тільки кожен другий удар. І ні, далі ми не перераховуємо склад Ньюкасла. Це той крутий випадок, коли за команду вісім голів забивали вісім різних футболістів. А ще в Тріпп’єра хет-трик асистів і оцінка у 9,6.

• Шеффілд - Ньюкасл 0:8 (0:3; 0:5)
    Голи: Лонгстофф, 21; Берн, 31; Ботман, 35; Вілсон, 56; Гордон, 61; Альмірон, 68; Гімараес, 73; Ісак, 87

Челсі 0:1 Астон Вілла

А от Челсі не може забити вже три матчі поспіль. Єдиний гол аристократів в цій грі скасували через офсайд. “Окрасою” стало і видалення Густо за грубий фол. Астон Віллі знадобилося 20 хвилин аби знайти шпарину у грі Челсі та все ж забити - з першим ударом Воткінса із гострого кута впорався Колвілл. А от з добиванням через секунду - ані захисник, ані воротар. Почеттіно та компанія наближаються до дна. Із позитивного - 60 хвилин відіграв Мудрик, він один з кращих у своїй команді.

• Челсі - Астон Вілла 0:1 (0:0, 0:1)
    Гол: Воткінс, 73
    Вилучення: Густо, 58

Брентфорд 1:3 Евертон

Нарешті у фанатів Миколенка є подвійне свято - повний матч українця та перша перемога його команди. Захисник провів на полі 90 хвилин, хоч і отримав одну з найнижчих оцінок. Тарковскі та Калверт-Льюїн у другому таймі за 5 хвилин вирішили питання переможця: тепер ліверпульцям треба навчитися так само впевнено перемагати і вдома.

• Брентфорд - Евертон - 1:3 (1:1, 0:2)
    Голи: Єнсен, 28 - Дукуре, 6; Тарковскі, 67; Калверт-Льюїн, 71.

Брайтон 3:1 Борнмут

В цьому матчі гравці обох команд забили по два м"ячі. Але є нюанс: виграли господарі. Усе через автогол Керкеза в доданий час до першого тайму. Це не дозволило Борнмуту втримати перевагу перед перервою, а потім за справу взявся Мітома - його дубль стає запорукою перемоги Брайтона, вже п’ятої в сезоні. Але найцікавіше - де Дзербі назвав це й матч найгіршим за весь його час у клубі. Ось де вже точно - витискати максимум з максимуму. Забарний знову має повний матч, але своїх від поразки не рятує.

Манчестер Сіті має стовідсотковий показник перемог - це заслужене перше місце. Найгірше справи йдуть у трійки команд, які піднялися з Чемпіоншипу: Лутон, Бернлі та Шеффілд.

Перша перемога Евертона, кураж Ньюкасла, сором Челсі та відрив Манчестер Сіті. Огляд 6-го туру АПЛ 1

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут