“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Протест на пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ продовжено до 1 лютого 2024 року
У Польщі погрожують розширити блокування на кордоні. З четверга, 23 листопада, акція протесту пошириться на пункт пропуску Медика-Шегіні. До блокади приєднаються фермери. При цьому протест на пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ продовжено до 1 лютого 2024 року.
Про це написав на своїй сторінці у Facebook один з лідерів польських перевізників Рафал Меклер. Крім того, Меклер заявив про розширення з 23 листопада блокади на четвертий ПП "Медика-Шегині".
"Ми подали ще одну заявку. Протест у Дорогуську продовжено до 1.02.2024. Прийнято без застережень!" - написав він.
Раніше Меклер заявив про факти в'їзду українських фур через заблоковані пункти пропуску на кордоні в супроводі поліції. Зокрема, нібито фури проїжджали без черг із поліцією на "Краківець-Корчова". На підтвердження своїх слів Меклер виклав відео.
З 6 листопада перевізники з Польщі розпочали страйк на кордоні з Україною, заблокувавши три пункти пропуску для проїзду вантажного транспорту: "Корчова – Краковець", "Гребенне – Рава-Руська" та "Дорогуськ – Ягодин". Зазначимо, що ця ситуація вже призвела до жертв. Ввечері в суботу, 11 листопада, на автомобільній стоянці помер українець - водій вантажівки. Він повертався з Європи до України, однак не зміг проїхати через страйк пікетувальників. Йому стало зле прямо в автомобільній черзі.
15 листопада протестувальники вкотре відмовилися приймати пропозицію після переговорів. Члени Міжнародного союзу автомобільного транспорту з Угорщини, Польщі, Словаччини, Чехії та Литви обіцяли надіслати спільного листа голові Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн із закликом переглянути угоду, яка передбачає лібералізацію дорожнього руху з Україною.
Раніше Інформатор писав, що Єврокомісія закликає учасників блокади знайти компроміс. Також зазначається, що протест польської сторони має серйозні економічні наслідки, а черги на кордонах постійно збільшуються.
Станом на 19 листопада блокада тривала десяту добу поспіль. Водії писали про 60-кілометрові черги на кордоні. На ранок 22 листопада на українсько-польському кордоні в напрямку трьох пунктів пропуску – "Ягодин-Дорогуськ", "Краківець-Корчова", "Рава-Руська-Гребене" - приблизно 2 700 вантажних транспортних засобів, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.
Крім того, 21 листопада перевізники зі Словаччини заблокували рух вантажівок в напрямку одного з пунктів пропуску на кордоні з Україною. Проте вранці, 22 листопада, рух було відновлено.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.