“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Дострокове скасування обмежень не заплановано
Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що його країна підтримує скасування обмежень та запровадження регулярного товарообігу між Україною та Євросоюзом. Це відбудеться вже 15 вересня.
Про це він заявив на пресконференції під час візиту у Київ. За його словами, скасування обмежень на імпорт з України є доцільним.
Водночас польський лідер зазначив, що дострокового скасування обмежень не заплановано. Наступні два місяці необхідні для “повної підготовки”.
“Цей час потрібен для того, щоб уникнути явищ, які мають негативний суспільний вплив, та напрацювати механізми, які дозволять без негативних явищ вести товарообмін та транзит”, – зазначив Дуда.
Президент України Володимир Зеленський також додав, що профільний єврокомісар з питань торгівлі Тьєррі Бретон підтвердив плани щодо скасування обмежень. Він заявив заявив, що “подивиться, як все буде розблоковано”.
Румунія, Польща, Угорщина, Словаччина та Болгарія запровадили обмеження на імпорт української агропродукції через невдолення своїх фермерів. Йдеться про те, що через дешевшу продукцію з України чимало аграріїв інших держав мають збитки, не витримавши конкуренцію. У Румунії зазначили, що "компенсації, отримані від Європейської комісії, не можуть покрити загальну вартість завданих румунським аграріям збитків".
У ЄС заявили, що нададуть пакет підтримки у 100 мільйонів євро країнам, фермери яких постраждали від збільшення об'ємів українського імпорту. Також ЄС хоче досягнути скасування обмежень на українську продукцію, які ухвалили вже 6 країн, включно з Молдовою.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Україна передала Польщі та ЄС ноти щодо неприпустимості обмежень імпорту агропродукції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.