Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Заборона набула чинності 2 травня та замінила односторонні рішення про заборону імпорту, введені країнами, що межують з Україною, включаючи Польщу
Європейська комісія продовжила до середини вересня заборону на ввезення зерна з України до п'яти прикордонних країн, повідомляє агентство РАР із посиланням на джерела у Брюсселі.
Єврокомісія продовжила до середини вересня заборону ЄС на імпорт з України пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшника. Він набув чинності 2 травня та замінив односторонні рішення про заборону імпорту, запроваджені країнами, що межують з Україною, включаючи Польщу, - йдеться у повідомленні.
Відповідно до угоди з Єврокомісією, наприкінці квітня Польща, Болгарія, Словаччина та Угорщина зняли блокаду імпорту агропродукції з України. Натомість запроваджено тимчасову - до 5 червня з можливістю продовження - заборону ЄС на ввезення пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшника у п'ять країн, що межують з Україною - Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію та Болгарію.
Зазначені продукти, як і раніше, можуть переміщатися через загадні держави транзитом. Голова Єврокомісії Урсула фон дер Лейєн також виступала проти продовження заборони.
Румунія, Польща, Угорщина, Словаччина та Болгарія запровадили обмеження на імпорт української агропродукції через невдолення своїх фермерів. Йдеться про те, що через дешевшу продукцію з України чимало аграріїв інших держав мають збитки, не витримавши конкуренцію. У Румунії зазначили, що "компенсації, отримані від Європейської комісії, не можуть покрити загальну вартість завданих румунським аграріям збитків".
У ЄС заявили, що нададуть пакет підтримки у 100 мільйонів євро країнам, фермери яких постраждали від збільшення об'ємів українського імпорту. Також ЄС хоче досягнути скасування обмежень на українську продукцію, які ухвалили вже 6 країн, включно з Молдовою.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Україна передала Польщі та ЄС ноти щодо неприпустимості обмежень імпорту агропродукції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.