Головна
Життя
22:41, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

У середу, 21 вересня, над Україною крутитиметься циклон, він вливатиме на погоду. Тож, на дощі варто очікувати у західних, північних та центральних регіонах. У Карпатах ще й з мокрим снігом.  Такий прогноз дала синоптикиня Наталка Діденко. У південній частині в середу очікується суха погода. "У східних областях дощ ймовірний найближчої ночі, проте завтра вдень там очікується суха, навіть сонячна, погода", - говорить синоптикиня. Температура повітря найближчої ночі буде низькою, від 5 до 10 градусів тепла, в Карпатах подекуди близько нуля чи й невеликі "мінуси", а впродовж дня в Україні передбачається від 10 до 16 градусів тепла, на сході та півдні від 16 до 21 градуса тепла. Вітер північно-західний (на сході країни — південно-західний), 7-12 м/с.  У Києві в середу знову мокра погода та дощ. Температура повітря вночі від 7 до 9 градусів, завтра вдень стовпчики термометрів зможуть прорватися лише до 12 градусів тепла. "Підступає сезон нецікавих однакових флісових костюмів. Рятуємося яскравими шаликами й різнокольоровими парасолями. Не варто зараз довго шастати там, де багато людей - сезонний вірус вже прийшов, в горлі дере, очі печуть, у носі крутить. Рясне пиття, душевний спокій, слухати лише фахівців і не забувати донатити на справу, яка в нас тепер усіх одна", - радить синоптикиня. Метеорологічні попередження по території України 20 вересня у Запорізькій, Херсонській областях та в Криму переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Погодні умови небезпечні, несуть реальну загрозу для населення, інфраструктури та навколишнього середовища. Під час помаранчевого рівня небезпеки Укргідрометцентр рекомендує проявляти максимальну обережність при перебуванні у зоні дії погодних явищ.  Непогода у Карпатах  У Карпатах вирує негода, снігу насипало вище коліна. Туристів просять утриматись від мандрівок. За прогнозами така погода до неділі.    Якою буде осінь  Згідно з прогнозами синоптиків, осінь цього року може бути дещо теплішою, ніж в останні десятиліття. Це пов'язано з тенденцією на підвищення температури не тільки в Україні, а й в цілому у світі. Так, 2022 рік у Європі розпочався з аномально високої температури. Температурний рекорд цього року зафіксували також в Антарктиді. Раніше ми писали, якою буде зима в Україні. Крім того, буревій у Чернівецькій області завдав збитків на більше ніж 145 мільйонів гривень. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Яку погоду принесе в Україну циклон 21 вересня

Читать на русском

По всій території країни дощитиме, сухо буде у південних та східних областях

Читать на русском
Яку погоду принесе в Україну циклон 21 вересня

По всій території країни дощитиме, сухо буде у південних та східних областях

У середу, 21 вересня, над Україною крутитиметься циклон, він вливатиме на погоду. Тож, на дощі варто очікувати у західних, північних та центральних регіонах. У Карпатах ще й з мокрим снігом. 

Такий прогноз дала синоптикиня Наталка Діденко. У південній частині в середу очікується суха погода.

"У східних областях дощ ймовірний найближчої ночі, проте завтра вдень там очікується суха, навіть сонячна, погода", - говорить синоптикиня.

Температура повітря найближчої ночі буде низькою, від 5 до 10 градусів тепла, в Карпатах подекуди близько нуля чи й невеликі "мінуси", а впродовж дня в Україні передбачається від 10 до 16 градусів тепла, на сході та півдні від 16 до 21 градуса тепла. Вітер північно-західний (на сході країни — південно-західний), 7-12 м/с. 

У Києві в середу знову мокра погода та дощ. Температура повітря вночі від 7 до 9 градусів, завтра вдень стовпчики термометрів зможуть прорватися лише до 12 градусів тепла.

"Підступає сезон нецікавих однакових флісових костюмів. Рятуємося яскравими шаликами й різнокольоровими парасолями. Не варто зараз довго шастати там, де багато людей - сезонний вірус вже прийшов, в горлі дере, очі печуть, у носі крутить. Рясне пиття, душевний спокій, слухати лише фахівців і не забувати донатити на справу, яка в нас тепер усіх одна", - радить синоптикиня.

Метеорологічні попередження по території України

20 вересня у Запорізькій, Херсонській областях та в Криму переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Погодні умови небезпечні, несуть реальну загрозу для населення, інфраструктури та навколишнього середовища. Під час помаранчевого рівня небезпеки Укргідрометцентр рекомендує проявляти максимальну обережність при перебуванні у зоні дії погодних явищ. 

Непогода у Карпатах 

У Карпатах вирує негода, снігу насипало вище коліна. Туристів просять утриматись від мандрівок. За прогнозами така погода до неділі. 
 

Якою буде осінь 

Згідно з прогнозами синоптиків, осінь цього року може бути дещо теплішою, ніж в останні десятиліття. Це пов'язано з тенденцією на підвищення температури не тільки в Україні, а й в цілому у світі. Так, 2022 рік у Європі розпочався з аномально високої температуриТемпературний рекорд цього року зафіксували також в Антарктиді.

Раніше ми писали, якою буде зима в Україні. Крім того, буревій у Чернівецькій області завдав збитків на більше ніж 145 мільйонів гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.