Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Мораторій на перевірки ФОПів першої та другої групи депутати вирішили зберегти до грудня 2024 року
У четвер, 9 листопада, Верховна Рада України прийняла закон про часткове повернення документальних податкових перевірок. Вони розпочнуться з 1 грудня. За законопроєкт №10016-д проголосував 231 депутат. Мораторій для ФОПів вирішили зберегти ще на рік.
Про повернення податкових перевірок проінформував нардеп Ярослав Железняк. Він зауважив, що у другому читанні документа нічого не змінилось - лише його дата.
"У тексті майже нічого не змінилося після першого читання. Термін повернення документальних планових податкових перевірок перенесено з 1 листопад на 1 грудня. Мораторій на перевірки ФОПів першої та другої групи буде збережено до грудня 2024 року", - написав він у Telegram.
Железняк зауважив, що прийняття законопроекту - це одна з останніх вимог МВФ для ухвалення траншу для України. Зараз текст має бути прийнятий партнерами.
"Особливо після того, як по цьому пункту їх кинув Шурма, - зауважив Ярослав Железняк. - Якщо буде прийнято сьогодні Бюджет 2024, то думаю можна сказати що ми виконали всі вимоги і можемо очікувати staff-level agreement на рівні Україна-МВФ".
Нагадаємо, 17 жовтня ВР схвалила законопроєкт про податкові перевірки у першому читанні. Вони не стосуватимуться усіх компаній. Насамперед інспектори займуться тими, хто виплачує менше середньої зарплати по своїй галузі.
Також до проведення документальних планових перевірок можуть бути включити платників (але це не обов'язково), які за 2021 рік мали удвічі більшу дебіторську заборгованість, ніж кредиторську. Або ж - мали рівень сплати ПнП менший ніж 50% по галузі. І ПДВ менший ніж 50% по галузі. Приготуватися до податкових перевірок треба насамперед компаніям, чий річний дохід становить понад 10 млн грн, а загальна сума витрат становить понад 75% суми річного доходу.
Нагадаємо, такі перевірки ВР планувала затвердити ще 1 жовтня. Але депутати не змогли виписати усі тонкощі законопроєкту у цей термін.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.