“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Жінка звернулась із заявою до поліції про злочин щодо блокування SIM-карти Водафон, заволодіння абонентським номером та незаконного оформлення кредитів на її ім'я
Жінці на телефон почали надходити дзвінки з невідомих номерів. Її SIM-картку Водафон шляхом перевипуску в сервісному центрі заблокували. Також на ім'я громадянки оформили онлайн-кредити.
Як йдеться у рішенні Октябрського районного суду Полтави, жінка з 2005 року користується абонентським номером Водафон. Згодом вона почала отримувати дзвінки з невідомих їй номерів. Пізніше невідомі особи заблокували її SIM-картку шляхом перевипуску в сервісному центрі.
Незаконно використавши персональні дані жінки та вказаний абонентський номер телефону, на її ім'я оформили три онлайн-кредити, за якими переказали кошти на невідомий для неї рахунок. При цьому, вона ніколи не укладала договори онлайн-кредитування, коштів не отримувала та умови договорів їй невідомі.
Жінка звернулась із заявою до поліції про злочин щодо блокування SIM-карти, заволодіння абонентським номером та незаконного оформлення кредитів на її ім'я. Там зареєстрували кримінальне провадження в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.
Під час проведення досудового розслідування з'ясувалось, що в момент оформлення кредитних договорів SIM-картка жінки була в розпорядженні невідомих осіб. Її використали для здійснення ідентифікації в інформаційно-телекомунікаційних системах фінансових компаній шляхом вводу цифрових кодів з повідомлень, які надходили на вказаний номер та вчинили інші дії, направлені на отримання коштів та їх привласнення.
Позов жінки задовольнили. Договір про кредит визнали неукладеним. Суд попросив макрофінансову компанію видалити її персональні дані та договір про кредит з бази даних ТОВ "Українське бюро кредитних історій", а також власних електронних баз, серверів, припинити їх збір, обробку, систематизацію, накопичення, зберігання, використання, розповсюдження та передачу кредитної історії.
"В судовому засіданні не було доведено, що позивачка вчиняла будь-які розпорядження на укладення договору про споживчий кредит, отримання коштів на власний рахунок. Суд прийшов до висновку, що договір споживного кредиту є неукладеним", - наголосили у суді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.