Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У Києві відкрили кримінальну справу через ремонт парку Почайна
Підрядник та інженер технічного нагляду під час будівництва парку "Почайна" отримали підозру. Як виявилося, йдеться про зниклі 1,6 мільйона гривень, які виділялися на ремонт. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.
Про це повідомили в Київській міській прокуратурі. Зазначається, що інженер технагляду та підрядник будівництва парку отримали підозру за частиною 5 статтею 191 Кримінального кодексу України. Йдеться про заволодіння коштів місцевого бюджету. В цьому випадку з грошей, виділених на ремонт парку, зникло 1,6 мільйона гривень.
За інформацією правоохоронців, наприкінці 2020 року комунальне підприємство "Київський центр розвитку міського середовища" для будівельних робіт комплексів парку "Почайна" з підрядником та спеціалістом з технічного нагляду. Загальна сума будівельних робіт склала 3,6 мільйона гривень. Проте в результаті частина коштів до будівництва не дійшла.
Як зазначають в прокуратурі, директор підрядної організації та спеціаліст технагляду до документів щодо будівництва вносили неправдиві дані. Різниця між фактично виконаними роботами та тими, які зазначені в офіційних документів, - близько 44%. Якщо казати про фінансові наслідки, то це втрата 1,6 мільйона гривень з місцевого бюджету столиці.
"Проводиться судова експертиза з метою визначення обґрунтованості витрат на будівельні роботи у ще одному столичному парку", - повідомили правоохоронці.
Інститут археології НАНУ та КП "Плесо", як замовник будівництва нової рекреаційної зони на Оболонському острові, підписали договір про проведення археологічних досліджень перед будівництвом парку "Почайна". Як виявилося, на Оболонському острові під час будівельних робіт знайшли археологічні знахідки старослов'янських часів. Тепер планується створення в Оболонському районі столиці особливого музею.
Також відомо, що на продовження будівництва парку "Почайна" навколо озер Йорданського та Кирилівського виділені близько 30 мільйонів гривень. Зазначається, що на ці кошти на мінінабережній біля озера Йорданського завершать монтаж пішохідної та велодоріжок, пандусу і сходинок до води, а також встановлять систему освітлення вздовж озера та виконають озеленення.
Нагадаємо, раніше експерти розповідали про 15 проєктів у Києві, які не реалізувалися через повномасштабну війну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.