“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
На його добудову гроші виділив уряд Тайваню
На столичній Оболоні продовжується будівництво нового моста-хвилі. Він об’єднає місцеву набережну та острів Оболонський, а люди вже можуть побачити його перші обриси.
Перше фото з мостом опублікувала архітекторка ГО "Парк Наталка" Богдана Бесчастна у Facebook. На ньому видно готову частину споруди.
Відомо, що на будівництво моста-хвилі метрополія Великого Парижа виділила 19 496 412 грн. Пізніше уряд Тайваню надав на добудову ще 2,5 млн доларів фонду “Майбутній Київ”, який заснували місцевий голова Віталій Кличко та забудовник Ігор Ніконов.
Міст-хвиля на Оболоні буде 160 метрів у довжину, та 4 метри – у ширину. Споруду підсвічуватимуть різними кольорами, а також там вмикатимуть музику, коли збиратиметься певна кількість людей.
Нещодавно на новому пішохідному мості почалася нова стадія будівництва. Там почали монтувати блоки. Міст має з’єднати острів Оболонський з парком “Наталка”. Очікується, що міст буде “хвильовим” – це має стати його “візитівкою”. Збудувати міст мають до кінця року.
Раніше також повідомлялося, що завершення проєкту реалізується не за бюджетний кошт. Це відбувається за гроші меценатів, зокрема мерії Великого Парижу. Тільки нещодавно ПрАТ “Укрсталь Конструкція” доставила чергову партію блоків на місце будівництва.
Крім того, за словами Віталія Кличка, наразі у Києві є два аварійні мости: Міст Патона та міст Метро. За словами мера, проєкт реконструкції моста Метро наразі розробляється, а от привести до ладу Міст Патона заважає Міністерство культури.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.