Головна
Україна
Події
10:23, 31 Травня
Информатор UA

Интро

В Україні проведуть плановий перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють. Додаткові виплати розпочнуться з червня. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство соціальної політики України. "На рахунки працюючих пенсіонерів в уповноважених банках та виплатних відомостях Укрпошти разом із підвищеною пенсією за червень включається доплата до раніше виплачених пенсій за квітень та травень", - йдеться у повідомленні. Перерахунок працює автоматично на підставі звітності роботодавців про страхові стажі та заробітну плату. "Перерахунок здійснено тим працюючим пенсіонерам, яким пенсію було призначено або вже перераховано два роки тому, тобто до 1 квітня 2020 року. Розмір збільшення пенсії визначається для кожного пенсіонера індивідуально залежно від тривалості страхового стажу та заробітної плати (доходу), з якої обчислюється пенсія", - зазначається у повідомленні. Для працюючих пенсіонерів, пенсії яких виплачуються у мінімальному розмірі, додаткові перерахунки будуть проведені з 1 липня. За даними ПФУ, середній розмір пенсії працюючих пенсіонерів - 4 532,91 грн, що на 162,46 грн більше від середнього розміру пенсій усіх пенсіонерів (4 370,45 грн). Нагадаємо, в Україні родичі зниклих безвісти можуть отримати пенсію. Крім того, в Україні змінили умови надання пенсій з втрати годувальника. Також Інформатор писав, як отримати пенсію під час зміни місця проживання під час воєнного стану. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Перерахунок пенсій у червні: хто отримає підвищені виплати

Читать на русском
Перерахунок пенсій у червні: хто отримає підвищені виплати

Перерахунок працює автоматично на базі страхової звітності роботодавців про стаж та заробітну плату

В Україні проведуть плановий перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють. Додаткові виплати розпочнуться з червня. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство соціальної політики України

"На рахунки працюючих пенсіонерів в уповноважених банках та виплатних відомостях Укрпошти разом із підвищеною пенсією за червень включається доплата до раніше виплачених пенсій за квітень та травень", - йдеться у повідомленні.

Перерахунок працює автоматично на підставі звітності роботодавців про страхові стажі та заробітну плату.

"Перерахунок здійснено тим працюючим пенсіонерам, яким пенсію було призначено або вже перераховано два роки тому, тобто до 1 квітня 2020 року. Розмір збільшення пенсії визначається для кожного пенсіонера індивідуально залежно від тривалості страхового стажу та заробітної плати (доходу), з якої обчислюється пенсія", - зазначається у повідомленні.

Для працюючих пенсіонерів, пенсії яких виплачуються у мінімальному розмірі, додаткові перерахунки будуть проведені з 1 липня. За даними ПФУ, середній розмір пенсії працюючих пенсіонерів - 4 532,91 грн, що на 162,46 грн більше від середнього розміру пенсій усіх пенсіонерів (4 370,45 грн).

Нагадаємо, в Україні родичі зниклих безвісти можуть отримати пенсію. Крім того, в Україні змінили умови надання пенсій з втрати годувальника.

Також Інформатор писав, як отримати пенсію під час зміни місця проживання під час воєнного стану.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.