Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Україна та Чехія посилили співпрацю у сфері оборони, відтепер між країнами налагоджене спільне виробництво зброї
16 липня Україна та Чехія уклали дві важливі угоди у сфері ВПК. Країни домовилися побудувати в Україні великий патронний завод, а також спільно налагодять виробництво штурмових гвинтівок Colt CZ Group. Нові угоди підтверджують зацікавленість у співпраці з оборонною індустрією України.
Про нові оборонні угоди між Києвом та Прагою повідомив прем’єр Денис Шмигаль. Він додав, що у ході перемовин обговорив зі своїм колегою - чеським прем’єр-міністром Петром Фіалою - питання реабілітації та підготовки бійців ЗСУ, забезпечення військових підрозділів новими видами озброєння. У ході розмови також торкнулись питань військово-промислового комплексу.
Шмигаль повідомив, що за підсумками перемовин, підписано два договори у сфері оборонної промисловості. Перша угода передбачає будівництво в Україні нового патронного заводу. Для реалізації цього проєкту підписали угоду між компанією Sellier & Bellot та "Укроборонсервіс".
"Сьогодні маємо підписані дві важливі угоди серед інших угод у сфері, власне, оборонної промисловості. В Україні буде побудований новий патронний завод – угода підписана між Sellier & Bellot та "Укроборонсервіс", – повідомив Шмигаль.
Другий договір стосується виробництво штурмових гвинтівок чеської компанії Colt CZ Group. Угоду підписали Česká zbrojovka та неназваний український виробник.
"Це угода між Česká zbrojovka та відповідним українським підприємством, з погляду безпеки не буду зараз називати назву", – пояснив Шмигаль.
Чехія наближається до стабільного постачання боєприпасів для ЗСУ. Протягом липня-серпня 2024 року, за словами президента Чехії Петра Павла, українські воїни отримають по 50 тисяч снарядів, а з вересня ця цифра збільшиться і стабільно становитиме від 80 ти 100 тисяч боєприпасів.
Чеська компанія UAC започаткувала масове виробництво дронів спеціально для Збройних сил України. Мова йде про розвідувальні безпілотники "Leleka-LR" і ударні "Булава". Виробництво розмістили в місті Колін.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.