“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Естонські парламентарії закликали запланувати конкретні кроки щодо приєднання України до альянсу
Парламент Естонії майже одноголосно ухвалив заявку про підтримку вступу України до НАТО. Депутати закликали запросити Україну до Альянсу вже на липневому саміті Альянсу у Вільнюсі.
Рішення прийняли на засіданні парламенту сьогодні, 17 травня. Його підтримали 92 депутати зі 101.
"Спільно з іншими балтійськими державами Естонія завжди підтримувала вступ України до НАТО і вважає за необхідне запланувати конкретні кроки з приєднання країни до альянсу під час саміту НАТО, що відбудеться у Вільнюсі 11-12 липня", – зазначається у заяві.
У документі наголошується, що перемога України у війні з РФ та подальший вступ до НАТО є єдиним шляхом до миру та безпеки європейських держав. Саме тому вже на саміті у Вільнюсі потрібно сформувати "конкретні та однозначні заходи для швидкої інтеграції України до Альянсу".
Заявку на вступ до НАТО Україна подала у вересні 2022 року. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зазначив, що всі члени Альянсу згодні прийняти Україну, але потрібно спочатку завершити війну з РФ. Проте не всі країни згодні з таким рішенням.
Вони наголошують, що перші кроки потрібно зробити вже під час весняного саміту у Вільнюсі. У підтримку цієї лінії виступив голова МЗС Литви Габріеліус Ландсбергіс. Також сенат Польщі ухвалив резолюцію про членство України в НАТО.
Раніше Інформатор писав, що Україна офіційно приєдналася до кіберцентру при НАТО. Ще повідомляли, що російські хакери атакують Швецію – намагаються завадити вступу в НАТО. також відомо, що офіс НАТО хоче відкрити у себе Японія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.