“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Володимир Зеленський відвідає саміт НАТО лише у форматі офіційної зустрічі
Президент України Володимир Зеленський відвідає саміт НАТО, який проходитиме 11-12 липня у Вільнюсі, лише у форматі офіційної зустрічі. Наразі його запрошено як неофіційного гостя.
Про це повідомила під час національного телемарафону віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина. За її словами, Україна розраховує отримати політичне запрошення до НАТО на саміті Альянсу. Саме тому потрібен офіційний формат.
"Влада України впевнена, що зараз немає жодних об'єктивних причин для того, щоб не запрошувати нашу країну до НАТО. Сподіваємось, що союзники будуть готові обговорити це на саміті", – зазначила Стефанішина.
Віце-прем'єр додала, що наразі незрозумілий політичний сигнал, який може Україна отримати у Вільнюсі. Проте вона впевнена, що потрібно "виходити за рамки політики відкритих дверей і від очікування Плану дій щодо членства".
"Сьогодні Україна є основним стандартом НАТО. Коли ми говоримо, що система Patriot збила ракету "Кинджал" – це виглядає неможливим з точки зору натівських стандартів. Це та практика, якої не було в жодній країні НАТО, адже ракети "Кинджал" не потрапляли на територію союзників. І, відповідно, натівська техніка не могла бути протестована в цих умовах", – додала вона.
На найближчому саміті у Вільнюсі, НАТО має окреслити шлях України до Альянсу. Наразі вступ нашої країни до НАТО підтримують Чехія, Польща, Словаччина, Данія, Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Швеція та Естонія. А ось Німеччина та Угорщина проти надання Україні "дорожньої карти" для членства у НАТО.
Раніше Інформатор писав, що від початку повномасштабної війни рф проти України Альянс надав нашій країні допомогу на $120 млрд. Ще говорили, що міністр оборони України Олексій Резніков переконаний, що фактично Україна вже є членом НАТО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.