Головна
Бізнес
Авто
16:29, 13 Червня
Информатор UA

Интро

Україна продовжує нарощувати обсяги імпорту палива. Однак поки його недостатньо для того, щоб зникли черги на заправках. Про це в ефірі телемарафону повідомила міністерка економіки України Юлія Свириденко, передає Інформатор.  "Ситуація виправляється, хоч черги є. Треба починати з того, що в країні війна і знищили нафтопереробний завод, який забеспечував нас дизелем та бензином", - заявила Свириденко. За її словами, в березні Україна імпортувала 60 тисяч тонн палива, вже у квітні цей показник виріс до 191 тисячі тонн. Минулого місяця в країну завезли близько 380 тонн палива. Вже у червні імпорт, за попередніми підрахунками, може скласти 600 тисяч тонн. В умовах війни Україні вдалося наростити запаси пального на 7-8 днів. Але попит буде задоволений у повному обсязі тоді, коли запаси складуть щонайменше на два тижні.  "У нас зараз запаси зростають - в критичні дні це було 2-3 доби, зараз це на 7-8 днів запасів палива і по дизелю, і по бензину. Звичайно, до війни це було 15-16 діб. Коли ми зможемо домогтися хоча б такого обсягу запасів, можна буде стверджувати, що черги зникнуть. Зараз ми не можемо констатувати, що бензину і дизеля немає - є, але не в достатній кількості", - пояснила Свириденко. Нагадаємо, Кабмін скасував держрегулювання цін на бензин та дизпаливо. Крім того, в Україні розпочали перевірки АЗС через високі ціни на паливо. Також Інформатор писав, що у Сумах через нестачу палива автобуси їздитимуть лише у години пік. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Паливна криза в Україні: коли зникнуть черги на АЗС

Читать на русском

Минулого місяця в країну завезли близько 380 тонн палива

Читать на русском
Паливна криза в Україні: коли зникнуть черги на АЗС

Минулого місяця в країну завезли близько 380 тонн палива

Україна продовжує нарощувати обсяги імпорту палива. Однак поки його недостатньо для того, щоб зникли черги на заправках.

Про це в ефірі телемарафону повідомила міністерка економіки України Юлія Свириденко, передає Інформатор

"Ситуація виправляється, хоч черги є. Треба починати з того, що в країні війна і знищили нафтопереробний завод, який забеспечував нас дизелем та бензином", - заявила Свириденко.

За її словами, в березні Україна імпортувала 60 тисяч тонн палива, вже у квітні цей показник виріс до 191 тисячі тонн. Минулого місяця в країну завезли близько 380 тонн палива. Вже у червні імпорт, за попередніми підрахунками, може скласти 600 тисяч тонн. В умовах війни Україні вдалося наростити запаси пального на 7-8 днів. Але попит буде задоволений у повному обсязі тоді, коли запаси складуть щонайменше на два тижні

"У нас зараз запаси зростають - в критичні дні це було 2-3 доби, зараз це на 7-8 днів запасів палива і по дизелю, і по бензину. Звичайно, до війни це було 15-16 діб. Коли ми зможемо домогтися хоча б такого обсягу запасів, можна буде стверджувати, що черги зникнуть. Зараз ми не можемо констатувати, що бензину і дизеля немає - є, але не в достатній кількості", - пояснила Свириденко.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.