“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Україна утрималася від голосування
Організація Об'єднаних Націй виключила медичний канабіс з переліку наркотиків типу героїну, що викликають важку наркотичну залежність.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на видання The New York Times .
До Комісії з наркотичних засобів входять 53 держави, включаючи Україну. Голосування відбулося 2 грудня. У його ході деякі європейські та інші країни, а також США підтримали пропозицію. А ось Китай, Єгипет, Нігерія, Пакистан і Росія виступили проти. Україна єдина від голосування утрималася.
За підсумком 27 країн проголосували за виключення канабісу зі списку небезпечних наркотиків, 25 - проти, і один голос так і не надійшов.
Медичний канабіс з 1961 року на ряду з опіатної групою було внесено до списку Єдиної конвенції про наркотичні засоби.
На думку експертів, прийняття рекомендації ВООЗ з рекласифікації канабісу і його похідних не призведе до ослаблення міжнародного контролю над питанням, а за урядами як і раніше залишиться право на класифікацію канабісу.
Однак журналіст тематичного ресурсу Marijuana Business Daily Альфредо Паскуаль перед голосуванням висловив думку, що таке рішення допоможе легалізувати речовину у всьому світі.