Головна
Життя
12:53, 3 Грудень
Информатор UA

Интро

Організація Об'єднаних Націй виключила медичний канабіс з переліку наркотиків типу героїну, що викликають важку наркотичну залежність.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на видання The New York Times .До Комісії з наркотичних засобів входять 53 держави, включаючи Україну. Голосування відбулося 2 грудня. У його ході деякі європейські та інші країни, а також США підтримали пропозицію. А ось Китай, Єгипет, Нігерія, Пакистан і Росія виступили проти. Україна єдина від голосування утрималася.За підсумком 27 країн проголосували за виключення канабісу зі списку небезпечних наркотиків, 25 - проти, і один голос так і не надійшов.Медичний канабіс з 1961 року на ряду з опіатної групою було внесено до списку Єдиної конвенції про наркотичні засоби.На думку експертів, прийняття рекомендації ВООЗ з рекласифікації канабісу і його похідних не призведе до ослаблення міжнародного контролю над питанням, а за урядами як і раніше залишиться право на класифікацію канабісу.Однак журналіст тематичного ресурсу Marijuana Business Daily Альфредо Паскуаль перед голосуванням висловив думку, що таке рішення допоможе легалізувати речовину у всьому світі.

ООН виключила медичний канабіс зі списку важких наркотиків

Читать на русском
ООН виключила медичний канабіс зі списку важких наркотиків

Україна утрималася від голосування

Організація Об'єднаних Націй виключила медичний канабіс з переліку наркотиків типу героїну, що викликають важку наркотичну залежність.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на видання The New York Times .

До Комісії з наркотичних засобів входять 53 держави, включаючи Україну. Голосування відбулося 2 грудня. У його ході деякі європейські та інші країни, а також США підтримали пропозицію. А ось Китай, Єгипет, Нігерія, Пакистан і Росія виступили проти. Україна єдина від голосування утрималася.

За підсумком 27 країн проголосували за виключення канабісу зі списку небезпечних наркотиків, 25 - проти, і один голос так і не надійшов.

Медичний канабіс з 1961 року на ряду з опіатної групою було внесено до списку Єдиної конвенції про наркотичні засоби.

На думку експертів, прийняття рекомендації ВООЗ з рекласифікації канабісу і його похідних не призведе до ослаблення міжнародного контролю над питанням, а за урядами як і раніше залишиться право на класифікацію канабісу.

Однак журналіст тематичного ресурсу Marijuana Business Daily Альфредо Паскуаль перед голосуванням висловив думку, що таке рішення допоможе легалізувати речовину у всьому світі.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.