Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 8 серпня

Олена Старикова в останній день Олімпіади принесла збірній України срібну медаль.

Збірна України, завоювавши 19 медалей, увійшла до топ-20 за загальною кількістю отриманих нагород. На рахунку українських олімпійців 1 золота, 6 срібних і 12 бронзових медалей.

Інформатор з посиланням на НОК України підводить підсумки змагань 8 серпня.

У неділю, 8 серпня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли 13 комплектів медалей.

У спринті на велотреку Олена Старикова у півфінальних заїздах двічі виграла у спортсменки з Гонконгу. У фіналі Старикова виступила проти Келсі Мітчелл з Канади і програла обидві гонки.

У марафонському забігу Богдан-Іван Городиський, Микола Нижник та Олександр Ситковский зійшли по ходу дистанції, а перемогу здобув Еліуд Кіпчоґе з Кенії.

У турнірі  командного багатоборства у художній гімнастиці збірна України стала сьомою.

В ігрових видах спорту відбулися поєдинки за медалі.

• Греція - Сербія 10:13.

На Олімпійських іграх в Токіо збірна України завоювала 19 медалей (1 золота, 6 срібних і 12 бронзових). За загальною кількістю медалей українські спортсмени перевершили результат Ріо 2016 - 11 олімпійських медалей (2 золоті, 5 срібних і 4 бронзові нагороди) і повторили результат Лондона-2012.

Раніше Інформатор повідомляв, про результати матчів третього туру УПЛ, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 7 серпня