Головний трек EP «Треба йти» про внутрішній розрив, про момент, коли ти кохаєш так, що земля йде з-під ніг, але розумієш: у цього кохання є інші обставини, інші зобов’язання, інша реальність. Це історія про вибір між бажанням і відповідальністю, між “я хочу” і “я повинен”.
Снаряд влетів під дах будівлі, спалахнула пожежа
Російські солдати продовжують руйнувати культурну спадщину України. Так, у ніч на 7 травня внаслідок прямого влучання російської ракети знищено Національний музей Григорія Сковороди у Харківській області.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на заяву селищної ради Золочева.
"Перед війною там тільки закінчилися реставраційні роботи, ми готували заклад до святкування трьохсотріччя видатного філософа зі світовим ім'ям. Немає слів, щоб передати наш гнів, немає виправдання діям російських варварів!", - йдеться у повідомленні.
Снаряд влетів під дах будівлі, спалахнула пожежа. Вогонь охопив усі приміщення музею. Наразі рятувальники продовжують гасити вогонь.
Внаслідок обстрілу поранення отримав 35-річний син директора музею, який цієї ночі залишився охороняти приміщення. Чоловіка витягли з-під завалів, медики діагностували у нього травму ноги та відправили до лікарні.
"На щастя колекція не постраждала. Її перевезли раніше, щоб уникнути пошкодження культурної спадщини від ворожих дій росії", - повідомив міністр культури Олександр Ткаченко.
Музей розташований у селі Сковородинівка. Це був маєток XVIII століття, в якому останніми роками свого життя працював і біля якого був похований Григорій Сковорода. Нинішньої зими в Україні на державному рівні відзначатимуть 300-річчя від дня народження українського філософа.


Нагадаємо, рашисти знищили та викрали понад 240 об'єктів культурної спадщини України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.