“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Кількість коней на фронті найближчим часом у росіян може значно зрости
Російські окупанти почали використовувати на фронті коней. Їх привезли з Башкирії. Таке рішення прийняли для економії техніки, але самі загарбники жаліються, що тварини лякаються гучних звуків.
Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Поки що йдеться про двох коней. Окупанти хваляться, що тварини задіяні в "об'їзді позицій і безшумному перевезенні вантажів".
"На конях можна безшумно і непомітно доставити все, що потрібно до бойових позицій. На двох конях це близько 200 кг. За ранок можна встигнути виконати два рейси", - розповідав ватажок підрозділу окупантів, якого називають "Башкир".
За словами окупантів, коні не звикли до війни. Тому вони дуже тривожні і бояться звуків пострілів і вибухів.
"Башкирські коні витривалі, сильні, розумні. Ідею їхнього використання подав духовний наставник Хамза-хазрат. Спочатку ми поставилися до неї з гумором, але потім переглянули своє ставлення. Подивимося, як коні працюватимуть і, якщо все буде нормально, у майбутньому збільшимо поголів'я до 10 коней", - каже окупант "Башкир".
Побоюючись елітних підрозділів українських водолазів рф намагається створити нові рубежі захисту Чорноморського флоту. Окрім ракетних установок, протиторпедних сіток та мін вони знову звернули увагу на бойових дельфінів.
Раніше там налічували три-чотири дельфіни, а зараз їх кількість збільшилася до шести-семи осіб. Головне завдання дельфінів – виявити дайверів, які намагаються проникнути у бухту.
Тренують дельфінів у спеціальному центрі, який був створений ще за радянських часів. Після анексії Криму окупанти почали його використовувати для власних цілей. Проте, як зазначають експерти, програму тренувань вони значно оновили.
Раніше Інформатор писав, що в Одесі дельфінарій "Немо" здає змучених морських тварин для зйомок ТікТоків у номерах готелю. Також повідомляли, що у Чорному морі через війну загинули вже понад 5 тисяч дельфінів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.