“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
З початку пандемії в світі щодня реєструвалося понад 18 млн фішингових повідомлень на тему COVID-19
В Україні зафіксували активне зростання фішингових атак з використанням теми вакцинації від COVID-19. Хакери створили фейковий сайт міністерства охорони здоров'я.
Про це повідомляє апарат Ради національної безпеки і оборони України,- передає Інформатор .
«В кінці січня координаційний центр кібербезпеки зафіксував фішингову кібератаку, основною темою якої став початок вакцинації від COVID-19 в Україні. Під час атаки була створена фейковий веб-сторінка, яка імітувала сайт міністерства охорони здоров'я», - йдеться у повідомленні.
Для розміщення сторінки хакери зареєстрували кілька доменів, які нагадували офіційний домен МОЗ України - moz.gov.ua. На фейковий сторінці розмістили інформацію про початок з 25 січня обов'язкової вакцинації від COVID-19 з пропозицією завантажити файл з подробицями.
«У цей документ був вбудований шкідливий код (макрос), який при відкритті файлу потай від користувача завантажує та виконує інший шкідливий скрипт, що забезпечує віддалене управління зараженим комп'ютером. Атакуючі отримували повний доступ до комп'ютера користувача», - пояснили в РНБО.
Нагадаємо, в двох областях України знайшли звалища небезпечних медичних відходів. Крім того, чиновники командування Медсис ВСУ спіймані на хабарі.
Також Інформатор писав, як правильно сортувати і куди здавати відходи в Україні.