“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Завод, що виробляє танки має багато замовлень
Єдиний у США завод зі збирання Abrams повністю зайнятий замовленнями для Тайваню та Польщі. Через це терміни постачання танків Abrams Україні поки залишаються під питанням.
Про це пише видання Politico.
Abrams випускає лише один завод – General Dynamics у Лімі, штат Огайо. Підприємство здатне виготовляти близько 12 танків на місяць, а замовлень вистачить аж до 2025 року. Все тому, що виробництво займається виготовленням 108 танків M1A2, які Тайвань замовив ще у 2019 році. А от перші поставки, цього озброєння будуть доставлені лише у 2024-му.
Крім того, Польща замовила 250 танків A2, які ймовірно, будуть поставлені ще пізніше – з 2025 року. Варшава запросила ці танки, щоб швидко замінити 250 радянських танків Т-72, які вона передала Україні минулого року. Й поки, аби закрити критичні потреби Штати виділили Польщі екстрену допомогу у вигляді 116 танків M1A1, які нещодавно вивели з експлуатації Корпусом морської піхоти.
Замість того, щоб відправляти Україні танки із власних запасів, як це було з попередньою зброєю, США заявили, що купуватимуть Abrams, а це затягне процес передачі на щонайменше кілька місяців, або можливо, й років, враховуючи промислові обмеження щодо їх модернізації.
Саме через проблеми пов’язані з виробництвом адміністрація Байдена наполягала на поставках танків Leopard німецького виробництва, які легше обслуговувати та навчати. Однак справа не лише в цьому.
Танки Abrams значно ефективніші порівняно з танками радянських часів, якими зараз експлуатується Україна, однак на відміну від інших танків, що використовують дизельне паливо, "Абрамс" має реактивний газотурбінний двигун, що споживає реактивне паливо JP-8, яке дорожче та складніше в обслуговуванні. Їх також складно обслуговувати, і будь-яка помилка екіпажу може призвести до того, що двигун вибухне. Тож поки в Штатах навчатимуть українські сили правильній експлуатації танків, щоб допомогти інтегрувати Abrams в реалії воєнного часу.
А тим часом німецькі Leopard швидше за все, почнуть прибувати в Україну цієї весни. Нагадаємо, Німеччина, Канада, Польща та Нідерланди передадуть Україні свої танки Leopard 2. Від цієї новини у росіян “підгоряє”.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber