У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Пускову установку зенітно-ракетної системи С-400 в Криму спопелила нова сучасна українська ракета
Російську пускову установку зенітно-ракетної системи С-400 "Тріумф" в Криму спопелила нова сучасна українська ракета. Знищивши ціль на окупованому півострові, українська розробка показала себе абсолютно бездоганно. Ракету виготовив український оборонно-промисловий комплекс.
Про це в ефірі Українського Радіо розповів секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов. Він наголосив, що ракета, яка спричинила активні обговорення серед військових експертів, була нова й абсолютно сучасна.
"Так, це наш новий виріб, який показав себе абсолютно бездоганно", - заявив Данілов.
Водночас він не став розкривати більше деталей про ракету, зокрема, чи була це цілком нова розробка, чи лише модифікація вже наявного озброєння. Данілов тільки наголосив, що це розробка українського оборонно-промислового комплексу в рамках програми, започаткованої 2020 року.
23 серпня 2023 року близько 10:00 поблизу села Оленівка на мисі Тарханкут у тимчасово окупованому Криму відбувся вибух, який знищив російську зенітно-ракетну систему великого і середнього радіусу дії С-400 "Тріумф". Було знищено саму установку. Унаслідок влучання відбулась детонація боєкомплекту. Усі військові, які працювали з ЗРК - загинули.
У ГУР зазначають, що у ворога таких комплексів небагато. Тому це болючий удар по системі ППО окупантів. Знищення цієї системи призведе до подальшого успіху в діях українських сил по деокупації Криму.
С-400 "Тріумф" - це російська зенітна ракетна система, зенітний ракетний комплекс (ЗРК) нового покоління. Він створений для ураження літаків-розвідників, літаків стратегічної та тактичної авіації, тактичних, оперативно-тактичних балістичних ракет, балістичних ракет середньої дальності, гіперзвукових цілей, встановлювачів перешкод, літаків радіолокаційного дозору і наведення та інших. Кожна ЗРС забезпечує одночасний обстріл до 80 цілей (за наявності 8 ЗРК) із наведенням на них до 160 ракет.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.