Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В уряді консерваторів переконані в необхідності підготовки підростаючого покоління до життя в часи, коли війна знову стає на порядку денному
Якщо консерватори переможуть на загальних виборах, Ріші Сунак обіцяє повернутися до ідеї загальнообов’язкової військової служби, щоб громадяни були готовими захищати свою країну. Випускники шкіл повинні будуть упродовж року служити в армії або проводити одні вихідні кожного місяця, працюючи волонтером в поліції чи пожежній службі своєї громади. Сунак стверджує, що ініціатива спрямована об'єднання суспільства довкола «відчуття спільної мети» перед обличчям сил, які намагаються його розділити.
Як повідомляє Daily Mail, на строкову службу залучать, ймовірно, відносно невелику частку молоді. Більшість мають проходити альтернативну службу. Якщо консерватори виграють, буде створено Королівську комісію для остаточного узгодження деталей і схема набуде чинності у вересні наступного року.
«Молоді люди отримають цінні навики, зроблять нашу країну більш безпечною і побудують сильнішу національну культуру. Це рішення вигідне як нашій країні так і нашій молоді. Ось подивіться на Швецію, де 80% молодих людей проходять національну службу і рекомендують це зробити своїм друзям», — заявив Сунак, додаючи, що це стане підготовкою до складних часів.
Видання зазначає, що ця шокова пропозиція має задати тон, як мінімум, першому тижню передвиборчих дебатів. Прогнозують, що суспільство різко розділиться у своєму ставленні до такої ініціативи.
«Бути британцем — це більше, ніж просто стояти в черзі на паспортному контролі», — сказав Сунак.
У Великій Британії немає обов’язкового військового призову. Збройні сили комплектуються добровольцями, які можуть вступати на службу через різні програми набору. Але Лондон вважає, що в найближчі роки на світ чекають серйозні безпекові виклики, тому працюють над посиленням військової потуги, переймаючи європейський досвід.
Після повномасштабної російсько-української війни низка країн Заходу переглянули свої військові доктрини на користь збільшення особового складу, посилення ролі БПЛА та окопної війни. Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив про намір повернути загальнообов’язкову службу. Про намір розширити загальний призов на жінок заявила Данія. А Франція готує спеціальний військовий підрозділ FRAN для окопної війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.