"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Представник МЗС КНР вважає, що Росія буцімто хотіла досягти мирного врегулювання
У Китаї вважають Велику Британію винною у зриві Стамбульських угод. Таку заяву зробив представник Міністерства закордонних справ КНР Ван Веньбінь. За його словами, британська протидія завадила мирному врегулюванню між Україною та Росією навесні 2022 року.
Про це повідомляють росЗМІ із посиланням на МЗС Китаю. Звинувачення Пекін висунув після того, як Лондон звинуватив його у постачанні летальної зброї для РФ.
“Слід зазначити, що з українського питання саме британська сторона, а не Китай, бере участь у підливанні масла у вогонь”, – заявив Веньбінь.
За його словами, мирному врегулюванню війни завадила саме протидія Британії. Представник МЗС КНР вважає, що Росія також хотіла “миру”. Водночас британці поки офіційно не коментували звинувачення з боку китайської сторони.
Напередодні міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс звинуватив Китай у наданні або підготовці до надання Росії "летальної допомоги". Китайська зброя, за даними британської та американської розвідок, у результаті має опинитись на полі бою в Україні. Шаппс нагадав, що на початку повномасштабної війни РФ проти України Пекін мав "помʼякшувальний вплив" на російського диктатора Володимира Путіна.
Водночас Білий дім наразі не має інформації про те, що Китай може постачати озброєння до Росії для використання у війні проти України. Попри те, що у США ще з 2022 року припускали, що Китай може надавати Росії військову допомогу, зараз про такі дії Пекіну невідомо. Тому підтвердити заяву, яку зробив міністр оборони Британії Грант Шаппс, у Байдена не можуть.
Нагадаємо, посол України в Китаї Павло Рябікін заявив, що для Китаю можна визначити дві "червоні лінії" щодо агресивної війни Росії проти України. Піднебесна остерігається застосування Москвою ядерної зброї та виходу війни в Україні за її межі. За такого розвитку подій в обох випадках офіційний Пекін, який позиціонує себе як глобального миротворця у світі, буде змушений реагувати швидко, приймаючи стратегічні рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.