Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Представник МЗС КНР вважає, що Росія буцімто хотіла досягти мирного врегулювання
У Китаї вважають Велику Британію винною у зриві Стамбульських угод. Таку заяву зробив представник Міністерства закордонних справ КНР Ван Веньбінь. За його словами, британська протидія завадила мирному врегулюванню між Україною та Росією навесні 2022 року.
Про це повідомляють росЗМІ із посиланням на МЗС Китаю. Звинувачення Пекін висунув після того, як Лондон звинуватив його у постачанні летальної зброї для РФ.
“Слід зазначити, що з українського питання саме британська сторона, а не Китай, бере участь у підливанні масла у вогонь”, – заявив Веньбінь.
За його словами, мирному врегулюванню війни завадила саме протидія Британії. Представник МЗС КНР вважає, що Росія також хотіла “миру”. Водночас британці поки офіційно не коментували звинувачення з боку китайської сторони.
Напередодні міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс звинуватив Китай у наданні або підготовці до надання Росії "летальної допомоги". Китайська зброя, за даними британської та американської розвідок, у результаті має опинитись на полі бою в Україні. Шаппс нагадав, що на початку повномасштабної війни РФ проти України Пекін мав "помʼякшувальний вплив" на російського диктатора Володимира Путіна.
Водночас Білий дім наразі не має інформації про те, що Китай може постачати озброєння до Росії для використання у війні проти України. Попри те, що у США ще з 2022 року припускали, що Китай може надавати Росії військову допомогу, зараз про такі дії Пекіну невідомо. Тому підтвердити заяву, яку зробив міністр оборони Британії Грант Шаппс, у Байдена не можуть.
Нагадаємо, посол України в Китаї Павло Рябікін заявив, що для Китаю можна визначити дві "червоні лінії" щодо агресивної війни Росії проти України. Піднебесна остерігається застосування Москвою ядерної зброї та виходу війни в Україні за її межі. За такого розвитку подій в обох випадках офіційний Пекін, який позиціонує себе як глобального миротворця у світі, буде змушений реагувати швидко, приймаючи стратегічні рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.