Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Російська збройна агресія повністю порушила міжнародний порядок
Колишній генсек НАТО та ексміністр оборони Великої Британії Джордж Робертсон закликав союзників збільшити допомогу Україні. Ще він наголосив на необхідності нарощувати виробництво зброї та боєприпасів. Адже недостатня допомога може призвести до розширення зони військового конфлікту.
Про це повідомляє видання Sky news, цитуючи слова Робертсона. Зазначається, що він, коментуючи угоду про безпекові гарантії, звернувся до прем'єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака, та нагадав на необхідності виконання багаторічних зобов'язань перед Києвом.
"Ми повинні тримати Україну на першому місці в порядку денному, тому що вони борються за нас там. Я хочу багаторічних зобов’язань, єдине, до чого прислухається Кремль, це скільки років ми будемо з українцями", - сказав Робертсон.
Він додав, що російська агресія повністю порушила міжнародний порядок. І варто враховувати, що якщо путіну вдасться підкорити Україну, яка знаходиться у центрі Європі, то він не зупиниться.
Прем'єр-міністр Британії Ріші Сунак під час візиту до Києва 12 січня підписав угоду про гарантії безпеки. Термін встановлено 10 років. Це перша така угода, підписана з нашою країною у рамках декларації України з країнами Великої сімки. Ця угода передбачає гарантії військової та фінансової підтримки.
Наразі Україна активно розробляє безпекові угоди з іншими провідними світовими державами за прикладом Великої Британії. Ця активність є політичним кроком на шляху до інтеграції України в НАТО. Серед країн, з якими ведуться перемовини, є: США, Німеччина, Італія, Франція, Канада та Польща. У разі успіху цього процесу, Україна отримає безпекові гарантії від цих держав.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.